Nasıl Trafficvalidation.tools (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Trafficvalidation.tools kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Trafficvalidation.tools kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Traficvalidation.tools Web sayfasını tarayıcınızda hiç iyi haber varlığıdır. Bilgisayarınızın tarayıcı korsanı tarafından enfekte olmuş anlamına gelir. Böyle enfeksiyon sonuçlarını sık sık olabilir ama değişen tarayıcı ayarlarını, değiştirilen ana sayfa, yeni sekme sayfaları ve arama motoru aynı Traficvalidation.tools Web sitesi, aynı zamanda açılır pencereleri, özel şeklinde bir sinir bozucu reklam bombardımanı ile sınırlı değildir fırsatlar ve teklifler, güncelleştirme isteklerinin yanı sıra rasgele Web sayfası metin köprüleri özel Kuponlar, iletileri, yanıp sönen sahte.

Reklam içeriği özellikle olacaktır hedef tarama alışkanlıkları Kullanıcı göre web geçmişi ve arama sorguları korsanı tarafından kolayca elde edilebilir. Bu zararlı haşere PPC (Pay-Per-Click) yöntemi ile gelir elde etmek için amaçtır.

Tarayıcı korsanları malware en yaygın türü yayılmış bulunmaktadır. Genellikle spam e-posta mesajları, e-posta eklerini tarafından dağıtılabilir ve çalıştırılabilir dosyalar, sahte güncelleştirme isteği açılır pencereleri, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, birlikte yazılım, sel, vb. Bu yüzden resmi ve güvenilir kaynaklardan sadece yazılım güncellemek önemlidir.

İnternet’ten içerik indirme-ebilmek var olmak riskli, böyle bir yazılım yüklerken bu altın kural takip çok önemlidir. Kullanıcıların her zaman özel veya Kur Sihirbazı’nda, Gelişmiş mod işlemi üzerinde tam denetim kazanmak için tercih için şiddetle tavsiye ederim. Bu şekilde kullanıcıların kolayca onlar gereksiz ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan gördükleri herhangi bir şüpheli görünümlü yazılım seçimini kaldırabilirsiniz.

Tarayıcı korsanları olmak çok tehlikeli kabul edilmez iken, onlar hala göz ardı edilmemelidir değil. Bu kötü amaçlı yazılım tarafından oluşturulan reklam içeriği kurban Truva atları, solucanlar veya hatta ransomware gibi diğer daha da tehlikeli bir virüs tarafından enfekte şüpheli üçüncü taraf web sitelerine yeniden yönlendirme. Bu virüslü pop-up veya reklam üzerinde tek bir tıklamayla kolayca şifreleri, IP adresleri, banka hesapları, kredi kartı numaraları, oturum açma kimlik bilgileri gibi kişisel verileri çalmak korsanlara karşı bir arka kapı açmak için açabilir vb
[[Bu senin de başına gelmesini istemiyorsan 14]] , biz hemen bu Trafficvalidation.tools korsanının kaldırılması ile devam tavsiye! Sadece bu makaleyi okumaya devam edin ve bu kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızdan kaldırmak için bizim talimatları izleyin.

Trafficvalidation.tools kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Trafficvalidation.tools–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *