Nasıl Traffic-media.cc (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Traffic-media.cc kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Traffic-media.cc kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Traffic-media.cc Web tarayıcınızda varlığını kötüye işarettir. Bu bilgisayarınızı adware enfeksiyon anlamına gelir. Tarayıcınız bir reklam görüntüleme aracı olarak kullanacağı kötü bir kötü amaçlı yazılımdır.

Traffic-media.cc gibi adware oluşturur çok sayıda müdahaleci reklam ve açılır pencereleri, sık sık özel teklifler ve satış, şeklinde özel fırsatlar ve kupon, güncelleştirme isteklerini, yanıp sönen mesaj, vb sahte. Kullanıcıya çok çekici görünürler. Bu alışkanlıkları, hem de arama sorguları, böylece kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu reklam tür sağlamak için sörf onların browsing tarih almak için adware’nın yeteneği sayesinde var.

Bu görevin ana gol gelir pay-per-click veya başına ödeme görünümü yöntemi ile oluşturmaktır. Burada dikkat edilmesi gereken önemli olan reklam yazılımı tarafından görüntülenen reklamlar güvenli olmayabilir. Daha sık sık–dan değil, onlar bilgisayarınıza zarar etmeye şüpheli ve hatta tehlikeli Web sitelerine kullanıcıları yeniden yönlendirmek. Bazı durumlarda, onlar bile diğer virüsler gibi Truva atları, solucanlar ve hatta ransomware için arka kapı açık!

Reklam yazılımı genelde, sahte güncelleştirme iletileri, spam e-postaları teklif etmek için özgür yazılım demetleri ve ekleri, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, vb tarafından dağıtılır. Biz her zaman internetten var yazılımını yüklerken yakın dikkat etmeniz bizim okuyucu tavsiye. Yapılacak en akıllı şey bir özel veya Gelişmiş yükleme türünü için tercih etmektir. Bu şekilde adı geçen paket gerçek içeriği görüntüleyebilirsiniz.

Geliştiriciler sık sık uygulama ve programları yeniden paketlemeyi ve onları düzgün başkalarına değil açık malware ile birlikte paket. Bu yüzden kullanıcıların bu malware bilgisayar sistemlerine sızan aslında habersiz. Bizim tavsiyemiz takip ederek, sadece şüpheli veya hiçbir zaman ilk etapta indirmek için aranan gördükleri herhangi bir istenmeyen yazılımları kaldırın gücüne sahip.

Reklam yazılımı gibi kötü niyetli parazit hafife değil. Tabii ki, gerçek bir ‘virüs’ beri sadece kurbanın değil tüm bilgisayar sistemi, tarayıcı bozar ama anlamına gelmez, zararsız bir şey olmayabilir. Tam tersi. Reklam büyük miktarda oluşturur çünkü bir noktada tarayıcı hepsini görüntülemek için mücadele başlar. Kurban yaygın gürültüyle çarpmak deneyim-ecek başlamak ve Don, herhangi tür yapmasını imkansız, tarayıcı genel performansını aniden düşecek beri çalışıyorum.

Internet bağlantısı için de aynı şey geçerlidir-da normalden daha yavaş olacaktır. Adware üstünde senin PC, online güvenlik ve gizlilik için kötü olması. Siber suçlular kolayca kişisel verileri gibi ellerini alabilirsiniz ama parolalar için sınırlı değildir, IP adresleri, banka hesap bilgileri, oturum açma kimliği, kredi kartı numaraları, vb ve diğer üçüncü tarafların kar için paylaşın.

Traffic-media.cc kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Traffic-media.cc–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *