Nasıl Tqeobp89axcn.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Tqeobp89axcn.com

Tqeobp89axcn.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Tqeobp89axcn.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tqeobp89axcn.com sayfa sorun demektir. Eğer sen görmek o, tarayıcılardan birini açtığınızda her zaman kendinizi hazırlayın. Makinenizi artık enfeksiyon-Alerjik değil. Bir adware parazit liman. Olarak muhtemelen biliyor, adware parçaları en sinir bozucu olarak kabul edilir. Onlar zararsız görünebilir rağmen henüz, aynı zamanda tehlikeli mi başta. Kendinizi bu haşere tarafından aldatmasın izin vermeyin. O zararsız değil. Artık bu gemide, daha fazla sorun neden kalır. Ayrıca, bu sorunlar şiddetinde de büyümeye devam edecektir. Neyse ki sizin için bir teselli işte.

Belgili tanımlık adware çıkarılabilir. Ayrıca, nispeten kolaydır diğer tehditlere göre mücadele. Ama hızlı hareket etmek gerekir. Ne kadar çabuk Tqeobp89axcn.com site noktaya, bir uyarı işareti olarak kabul ve hareket. Kötü adware nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. Eğer yapmazsan, o-ecek çevirmek içine saf bir kabus tarama deneyimi ve işler kötüden daha kötüye doğru alacak. Bu senaryo açılmak izin vermeyin. Kendi eline almak ve bir kez ve herkes için PC’nizi temiz. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu.

Bu haşere karşı bir şey yaparsan, işte ne olacak. Online gitmek her zaman yeni başlayanlar için Tqeobp89axcn.com site tarafından karşılaşacaksınız. Bu online gölgen olur ve bu görünen tek bir hamle yapamaz. Tarayıcınızı açtığınızda vardır. Yeni bir sekme açtığınızda vardır. Başka bir sayfayı ziyaret etmeye karar zaman için bile yönlendirildi. Ama hepsi bu değil. Belgili tanımlık yer ile belgili tanımlık ads gelir.

Remove Tqeobp89axcn.com
The Tqeobp89axcn.com Virus

Bu bir adware hakkında konuşuyoruz ve adware tehditler reklamları görüntülemek. O kadar da kötü gelmiyor mu? Evet öyle. Bir reklam ya da iki bahsetmiyoruz. Biz her zaman ekranınızın tamamını kapsayan çok sayıda reklamlar hakkında söz ediyoruz. Ne olursa olsun, onlar gitme. Onları kapatamıyorum. Tarayıcınızı kapatın ve yeni bir oturum başlatın bile, yine, online dakika geri gelirler. Hala gemide onların kaynak olduğu için bunları kaldıramazsınız. Evet, adware.

Adware kurtulmak için tüm reklam kurtulmak için tek yolu bu. Ne yapman gerektiğini tam olarak bu. Bu enfeksiyon, sisteminiz için iyi bir şey yapmaz. Dahası, sen tehlikeye atıyor. Gördüğünüz reklamlar güvenilir değil. Tek bir yanlış tıklama ve sen daha fazla enfeksiyonlar, makinenizde karşıdan yüklenebilir. Tarama etkinliklerinizi etkili olduğunu saymıyorum mahvetti. Haşhaş ve sayfaların içeriği engelleme sayısız reklam ile barış içinde web sörf? Bundan şüpheliyim. Peki neden bu haşere tahammül? Bu kaldırdıktan sonra her şey normale geri alacağım. Tereddüt etmeyin. Makineniz için iyi reklam yazılımını silin ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile Tqeobp89axcn.com adware? Sorunun cevabı basittir. Dikkatsiz ve zararlı aldatıldığını. Bu nedenle almak için hileler kullanılmış izniniz olmadan giremezsiniz. Hileler spam e-postalar, sahte reklamlar, bozuk sayfalar, freeware demetleri, kötü niyetli sel, sahte güncelleştirmeleri, vb gibi. Dikkat, bu yöntemlerden herhangi çalışmaz. Ancak daha dikkatli iseniz, başarılı üzerinden hepsini engelleyebilirsiniz.

Daha uyanık olmak. Küçük yazıları atlamak yok. Ne tıklattığınız dikkatli olun. Her zaman belgili tanımlık dönem ve durum kabul etmeden önce okuyun. Yalnızca güvenilir download kaynak kullanın. Sadece senin durum tespiti yapmak. Dikkatsizlik enfeksiyonları davet ediyor unutmayın. Teyakkuz onları uzak tutar.

Tqeobp89axcn.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Tqeobp89axcn.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *