Nasıl Totaldlls.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Totaldlls.com

Totaldlls.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Totaldlls.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Totaldlls.com birincil amacı olduğunu adware tanıtmak için bir bilgi platformudur. Üstünde senin PC Web sitesi varsa, o her zaman web tarayıcınızı kullanmaya çalışın ve sisteminizi adware ile takılıyor göstermek yukarıya. Ayrıca, müdahaleci sayfa, Internet hızını düşürür, tarama oturumları rahatsız ediyor ve sık sistemin darbeye, böylece sanal makinenizde tutmak kesinlikle tavsiye edilmez yol açabilir.

Bilmeniz gerekenler Totaldlls.com görürseniz, bu her zaman için bir sebep olmasıdır. Anlamı adware görmek üstünde senin PC bir malware olduğunu ve sorunları sürü sen neden yeteneğine sahiptir. Bulun ve Web sitesi arkasında kötü niyetli aracı hemen silmek için bu konuları ile ilgili önlemek için tek yolu bu.

Belki garip görünüyor, ama çoğu zaman, bilgisayar kullanıcılarının sistemlerinde install Totaldlls.com kendileri olanlar. Benzer şekilde diğer adware uygulamalarını, Totaldlls.com sen download o bile farkında olmadan başarabilir miyim usta. Çoğu zaman, adware bilgisayarınızı diğer ücretsiz sağlanan girer ve çoklu başlangıç monitörünüzde gösterilen reklamlar kadar varlığını gizli tutar. Çünkü sisteme bu kolay erişim gibi seyahat etmek malware ile birlikte freeware genellikle işaret aslında, bu hiç de olağandışı değil.

Remove Totaldlls.com
The Totaldlls.com Virus

Ayrıca, bilgisayarınıza sızmaya Totaldlls.com tarafından kullanılan bazı diğer yolları vardır. Bu spam e-posta eklerini, bozuk bağlantıları ve Web siteleri saklanıyor, ya da sadece sahte bir sistem veya program güncelleştirmesi poz içerir. İstemeden de olsa adware yükleme önlemek istiyorsanız, bu acele, saflık, unutma ve oyalama kesinlikle size hiç yardımcı olmayacaktır.

İçinde Totaldlls.com durum zaten mevcut üstünde senin PC, web tarayıcınızı işe yaramaz ticari reklam sesleri ile sular altında alırsınız. Bunlardan herhangi birini tıklatırsanız, sen daha istenmeyen malware sisteme yüklemek son olacak unutmayın.

Ayrıca, Web’de gezinmek çalışın her zaman açılır pencereler görünür gibi değişik sorunlar bir sen neden yeteneğine olduklarından. Bunlar arasında sık sistem gürültüyle çarpmak yaşıyor ve tarama etkinlik kesmeden, Internet hızı, yavaşlama vardır. Böylece, Totaldlls.com bilgisayarınızdan anında kaldırılmaları için yapabileceğin en iyi şey olduğunu.

Her durumda, en büyük sorunu ile Eğer uğraşmak gerekecek Totaldlls.com, bilgisayarınıza bulaşmış, sizin kişisel ve finansal verileri çalmak belgili tanımlık adware yeteneğidir. Bir kez Totaldlls.com PC, girer, tarama faaliyetleri ve kataloglar izleme başlar her hareketini online. Adware sizinle ilgili yeterli bilgi topladıktan sonra bu bilinmeyen üçüncü program destek kişilerle paylaşır ve onlar kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz. Bu nedenle, sadece Totaldlls.com silmek–dan sistem, ancak gerekir ayrıca bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı gelecekte koruyun.

Totaldlls.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Totaldlls.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *