Nasıl Theseoffersforyou.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Theseoffersforyou.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Theseoffersforyou.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Kötü haber bir habercisi Theseoffersforyou.com sayfasıdır. Ekran üzerinde sürekli açık bir işaret olduğunu görerek sisteminizde bir adware parazit var. Panik yapmayın! Gerçek durumunuza çok daha kötü olabilirdi. Adware zararlıları mücadele nispeten kolay ve aynı zamanda daha az zararlı Trojan at nalı, ransomware, vb gibi diğer enfeksiyonlar daha vardır. Ancak, bu adware zararsız anlamına gelmez. Tabii ki, değil. Zararsız bir enfeksiyon henüz karşılaşmadım ve şansı var, ya da değil.

Her parazit tehlikelidir ve her parazit sisteminize hasara neden olur. Er ya da geç kontrol dışı gider ve senin durum kötüleşir. Bu adware bir istisna değildir. Yakında gelişmeye ve dayanılmaz hale sonra onun müdahalelerine gibi küçük ve önemsiz ama başlatın. Gelip bu süre için beklemek yok. Theseoffersforyou.com site noktaya açtıktan sonra aslında orada bir yerde gözlemliyor içinde senin PC bir adware ve silmek kabul. Tam onun saklandığı yer bulmak ve bazı geri dönülmez zararlar için yönetir önce kurtulmak. Eğer biraz zaman verirsen bize güven o olacak. Bunun olmasına izin vermeyin.

Bir kez belgili tanımlık adware, makine girer, kendi programlama hemen devreye girer. Daha önce normal tarama deneyimi gerçek bir kabusa dönüşür. Yeni başlayanlar için tek bir çevrimiçi hareket haşhaş yukarıya Theseoffersforyou.com sitesi olmadan yapamazsınız. Bu online gölgen olur ve ondan kurtulamıyorum. Ne zaman bir sayfa yükleme deneyin size bir şekilde bunun yerine Theseoffersforyou.com üzerinde arazi. Tabii ki, Bu sayfa ziyaret etmek zorunda kalıyor tek değil. Diğerleri vardır. Ek sekmeler her zaman açın. Online video reklam sonları için çok duraklatıldı. Bu şartlar altında yapılmış her türlü online iş elde edemezsiniz. Ve ilgili reklamlar unutmayalım.

Zararlı bir neden için bir adware denir. Bu online faaliyetleri daha fazla engel çok sayıda reklam ile günlük olarak kaskı. Tamamen afiş, teklifleri, metinler, Kuponlar, açılır pencereler, video reklamları ile almayan tek bir sayfa değil. Senin örümcek ağı dalga köpüğü mahvetti düşünün. Ne olursa olsun, kesintiler her geçen gün daha fazla olur. Ama daha fazla. Çevrimdışı etkinliklerinizi de etkilenir.

Adware’s maskaralık nedeniyle makine underperform başlanır. Bu çöker ve sık sık donuyor. Uyarmadan bilgisayarı yeniden başlatır ve işinizi kaydedilmemiş kalır. Programlarınızın düzgün çalışması için mücadele ediyoruz. Hatta Internet bağlantınızı kararsız hale de getirebilir. Tüm bu nedenle adware. Neden sessiz? Ne zaman size baş ağrısı ve unpleasantries getiriyor açıkça görebilirsiniz neden bu parazit tahammül? Onun kalmak kısa kes ve çevrimiçi ve çevrimdışı etkinliklerinizi normale getirmek. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve iyi için PC’nizi temiz. Ne kadar çabuk sana bulaşmasını, daha iyi.

Belgili tanımlık adware içeri nasıl girdin? Seni oyuna getirdi. Zararlı hala bir programdır ve PC sizin izniniz olmadan giremezsiniz. Bu yüzden bunun için sormak zorunda kalır. Ancak, bu çok fazla ret bırakır çünkü kadar açıkça yapmaz. Seni kaybetmek için zor yöntemleri için döner. Sahte program güncellemeleri bu yöntemlerden biri. Örneğin, Java, güncelleştirdiğiniz sırada aslında bir haşere girmek için izin veriyorsun düşünebilirsiniz. Bu yüzden sadece ve asla güvenilir download kaynak kullanmak çok önemli bu şartlar ve koşullar yükleme işlemleri sırasında atlamak vardır. Her zaman için kabul ediyorsunuz dikkat. Hackerlar dikkatsizlik ve dikkat dağıtıcı için dua et. Onları vermeyin!

Theseoffersforyou.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Theseoffersforyou.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *