Nasıl TheAdGateway.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove TheAdGateway.com

TheAdGateway.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu TheAdGateway.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

TheAdGateway.com sitenin görünümünü kötüye işarettir. Sisteminizde bir siber enfeksiyonu varlığını gösterir. Açık olmak gerekirse bir adware böcekten. Yukarıda belirtilen sayfa görüntüsünü bir uyarıdır. Bu nedenle kabul etmek ve bunu dikkate alın. Ne kadar çabuk davetsiz misafir, daha iyi için sen ve senin makine karşı önlem.

Adware enfeksiyonlar için hoş arkadaşları yapmayın. Yaptıkları tek şey ortalığı. İle sıkışmış bir farklı değil. Daha iyi onun tam saklandığı yer bulmak ve durumu kötüleşir önce silin. TheAdGateway.com iyi bir şey getirmez. Aksine. Daha fazla zaman bu sen daha fazla sorunlarla karşı karşıya geçirir. Tarama deneyimi berbat ve malware riske maruz izin vermeyin. Onu bulup ondan. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. Çok geç olmadan almak.

Adware tarayıcılar içinde değişiklik yapmak için iznine ihtiyacım yok. Uygun gördüğü ve reshuffles bulmak için yaprakları gibi hareket edebilmektedir. Örneğin, bir gün sadece önceki ana sayfası ve arama motoru ile yeni bir etki alanı değiştirildi bulmak için tarayıcınızı açın. Ne olursa olsun, değişikliği geri alamazsınız. Belgili tanımlık adware tarayıcılar üzerinde kontrolü ele geçirdi. Şu andan itibaren yaptığın her şey, adware etkilemektedir. Zararlı sürekli şüpheli görünümlü sitelere yönlendirir. Sen sayısız reklam kaskı. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları şimdi afiş, fırsatlar, indirimler, ağır metinlerde, köprüler, vb

Remove TheAdGateway.com
The TheAdGateway.com Virus

Ayrıca, ek sekmeler her zaman açın. Online video reklam sonları için durakladı. Tarayıcılar görüntüler içeriği doğru şekilde mücadele çünkü sen are seyir için bir şey bulmak mümkün değildir. Belgili tanımlık adware normalde senin makine kullanmasını engeller. O da sürekli malware riski ortaya koyar. Gördüğün hiçbir şey güvenilir olabilir. Değil belgili tanımlık ads, değil siteleri, hiçbir şey. Tek bir yanlış tıklama ve sen daha fazla enfeksiyon zaten virüslü makinenizde karşıdan yüklenebilir. Ama daha fazla.

Zararlı aynı zamanda gizlilik tehdit ediyor. Bu sana casuslar ve hassas verileri toplar. Sonra bu ilgi kıvılcım reklamları oluşturmak için kullanır. Bu şekilde, tıklamalarınızın sağlar ve hackerlar tıklamalarınızın getirmek kar. Bu pay-per-click mekanizması denir. Ne zaman bir şey üzerinde görüntülenen adware tıklatın sahtekarlardan para alıyorum. Onların sponsor olmak ve bilgisayarınızı daha fazla bulaşmasını risk. Kendine bir iyilik yap ve silmek belgili tanımlık adware şimdi. Gemide yeri yok. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve PC’nizi tamamen temiz.

TheAdGateway.com adware fark sensiz nasıl girdiniz mi? Kez web üzerinden ücretsiz programlar indiririm? Evet ise, özel veya standart ayarları seçebilirim? Cevabınız standart ise, alışkanlıklarınızı değiştirin. Bu ayarları tamamen otomatiktir. Bunlar size hiçbir kontrolü sunar. Yüklediğiniz program için bağlı bazı ilave uygulamalar varsa, onlar senin PC de girin.

Özel ayarları ile ancak, tüm ekstralar yüklemeyi bitirmeden önce seçimini kaldırmak edebiliyoruz. Evet, bu biraz daha fazla zaman alır ve bu sefer ileride sorunlara ton kurtarabilir. Acele etmeyin. Fazladan dikkat uzun bir yol gidiyor. Korumak senin PC için zaman ayırın. Enfeksiyon girmesini engelleyen her zaman daha sonra onun maskaralık ile ilgili daha kolaydır. Bir dahaki sefere bir şey sen install düşünün. Teyakkuz bilgisayarınızı temiz kılan şey bu!

TheAdGateway.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala TheAdGateway.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *