Nasıl Syndication.exosrv.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Syndication.exosrv.com

Syndication.exosrv.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Syndication.exosrv.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Syndication.exosrv.com reklam kampanyaları yardımcı olmak için kullanışlı bir yol reklamı bir yazılım aracıdır. Ayrıca insanların web için en uygun teklifi yeniden tarafından sörf geliştirir bir araç olarak yükseltilir. Böyle iddialar kadar gerçek vardır. Kötü amaçlı yazılım araştırmacılar bu app aslında birden çok pop-up’lar, reklamlar, yanıp sönen mesaj, sahte güncelleştirmeleri, özel fırsatlar, kuponlar oluşturma yeteneği sahip adware öğeleri içeren dışarı bulduk, vb

Syndication.exosrv.com böyle tarayıcılar alma yeteneğine Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera ve diğer. Nasıl sen-ebilmek çıkarmak bu adware–dan senin bilgisayar bilmek istiyorsanız, sadece bu zararlı haşere kurtulmak için ne yapabileceğinizi öğrenmek için bu makaleyi okumaya devam edin.

Remove Syndication.exosrv.com
The Syndication.exosrv.com Virus

Özgür yazılım demetleri iken adware dağıtım, ancak en yaygın yolu bu kötü amaçlı yazılımlar için spam e-postalar ve ekleri ile şüpheli reklamlar, bağlantılar ve sahte güncelleştirme isteklerini, üzerinde’yi, açarak erişim verebilir veya torrent indirme. Ne yapabilirim, gelecekteki bir adware önlemek için enfeksiyon download ve yalnızca lisanslı kaynaklardan yazılım güncelleme emin olmak için.

Ayrıca bir özel veya yükleme işlemi, gelişmiş türü ne tür bir yazılım aslında, bilgisayarınızda yüklü üzerinde tam denetime sahip böylece takip etmek tavsiye edilir. Tek yapmanız gereken bu sadece herhangi bir istenmeyen program veya uygulama kaldırın.

Doğru adware bir Truva atı virüsü tehlikeli olmayabilir, ama hala bir yavru (potansiyel olarak istenmeyen Program) kabul edilir ve–dan senin bilgisayar-meli var olmak çıkarmak. Syndication.exosrv.com bu adware malware bu tür gelir her zamanki reklam saldırı ile birlikte tarayıcı ayarlarınızı değiştirebilirsiniz bir şansımız var. Bu tür yetkisiz eylemler diğer enfeksiyonlar taşıyabilir şüpheli üçüncü taraf web siteleri için potansiyel olarak tehlikeli yönlendirmeleri yol açabilir. Bu adware tarama alışkanlıkları ve Tarih elde etmek mümkündür.

Web gizliliğinizi korumak istiyorsanız, bilgisayarınızı adware tarafından enfekte olmuş fark olarak hareket için öneririz. Syndication.exosrv.com malware başarılı kaldırılması için ayrıntılı talimatlar ile size rehberlik eder.

Syndication.exosrv.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R togecannotype msconfig tutarak açık MS Config ve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Syndication.exosrv.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *