Nasıl SweetPacks Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove SweetPacks Virus

SweetPacks Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu SweetPacks Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

SweetPacks kötü amaçlı bir programdır. Bir tarayıcı hijacker olduğunu. Hava korsanı ne biliyor musun? Onların adından da anlaşılacağı gibi bu zararlıları tarayıcılar kaçırmak. Onlar tam kontrol altına almak ve bademcik-in hayal kırıklığı ve tahriş neden. SweetPacks aynı işi yapar. O gemide varsa sorunları için hazır olun. Bilgisayarınıza bulaşmış mı bilmek nasıl? Ne zaman çevrimiçi olduğunu her zaman sweetpacks-search.com görüyor musun? Onları geri değiştirilemiyor bırakarak sizin izniniz olmadan ana sayfası ve arama motoru yerine mi? Her iki soru için cevap Evet ise, o zaman sana bulaştı emin olun.

Korsanının zaten bir yere senin sistemidir ve sweetpacks-search.com görüntüsünü seni cluing onun yoludur. Bu sayfanın görünümünü aslında o uyarı olarak kabul edin ve bunu dikkate alın. Korsanının serbestçe çalışmasına bırakılmamalıdır. Hemen kaldırılması gerekir. Kalmasına izin verirsen, o-ecek yapmak senin tarama tam bir karmaşa. Çünkü sen-ecek var olmak sürpriz teşkil etmektedir tehlike hafife almayın. Buna karşı acil eylem al. Tam olarak nerede gizlenmiş bulmak ve oracıkta silin. Ne kadar çabuk bunu, sizin ve sisteminizin refahı için daha iyi.
Korsanının gelir gelmez, sorunları dökme başlatın.

İlk, sen-ecek duyuru senin homepage ve arama motoru zararlı’nın şüpheli etki alanı ile yerini almış. Tabii ki, sizin izniniz yerini almak bu değişikliği için gerekli değildi. Gaspçı, tarayıcı ayarlarında değişiklik yapmak için onayına ihtiyacım yok ve çok can sıkıcı ve tehlikeli yapan da bu. Şu andan itibaren sweetpacks-search.com site sürekli online gölge olur. Her fırsatta görüyorsun. Online ne olursa olsun, sayfa açılır. Ve yalnız değil. Korsanının nedeniyle, diğerleri de gölgeli sayfaları gibi ziyaret etmek zorunda kalırlar.

Remove SweetPacks Virus
The SweetPacks Virus

web sörf olduğunu ne olması gerektiği değil. Bu eğlenceli değil. Güvenli değil. Sinir bozucu. Sürekli çok tehlikeli sitelere yönlendirmeler tarafından kesilir ve güvenilmez reklam ton ile sular altında olduğunu. Korsanının ekran reklamlar tüm şekil ve tüm zaman ve blok sayfaların içeriği yanıp formları ton ile kapsar. Ne bilmeniz gerekir bu reklamların çoğunluğu bozuk ve kötü amaçlı yazılım teslim veya sayfalara malware tam yol olduğunu.

Her iki durumda da tıklarsanız, PC’NİZDE yüklü olması için daha fazla enfeksiyonlar katılıyorum. Senin makine zaten mücadele unutmayın ve daha fazla zararlıları ele almak mümkün olmayacak. Tamamen aşağı kıracak. Tıklayarak riske değer değil. Her şeyi hijacker olarak atar kaçının. Daha da iyisi, zararlı tamamen silebilirsiniz. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve iyi için bilgisayarınıza temiz.

Nasıl SweetPacks bilgisayarınızda fark edilmeden girmek yönetmek mi? Freeware demetleri cevaptır. Bu yöntem en popüler biridir Hırsızlar arasında. Çünkü çoğunlukla kullanıcılar programları yüklediğinizde Rüzgar dikkatli atmak eğilimi de çok etkilidir. Bu bir hatadır. Biliyorsun asla başka bir bonus olarak bu programa bağlı olabilir ve dikkat ödemezseniz, bonus yüklü.

Özel ayarlar yerine temel olanları tercih edin. Onlar seni görmek izin tüm paket programı programı kontrol edin ve yüklemeyi bitirmeden önce tüm ekstralar giderin. Temel ayarlarını seçerseniz, tüm ekstralar otomatik olarak yüklenir ve onlarla el ile uğraşmak zorunda kalacak. Kendini sorunları ton kaydetmek ve önceden dikkatli olun. Fazladan dikkat uzun bir yol gidiyor.

SweetPacks Virus Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala SweetPacks Virus–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *