Nasıl SPVC64LOADER.DLL (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

SPVC64LOADER.DLL kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu SPVC64LOADER.DLL kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

SPVC64LOADER.DLL falls adware enfeksiyonlar şemsiyesi altında. Zaten bilmiyorsanız, adware zararlıları en sinir bozucu tip-in virüs vardır. Başarılı bir yüklemesinin ardından, SPVC64LOADER.DLL sen rahatsız edici won’t stop. Deneyim nefret edecek. Ancak, iyi haberlerim de var. SPVC64LOADER.DLL mücadele zor olduğundan değil. Doğru koymak-in öğretim izlerseniz enfeksiyon tamamen kaldırabilirsiniz. Ama bir sorun var.

Belgili tanımlık adware zararsızdır ve yeterli zamanınız düşünmeye hataya düşmeyin. Bu ve değil. Kendini sorunları ton kaydetmek istediğiniz tehdidine karşı acil eylem gerçekleştirmeniz gerekir. Hiçbir cyber parazit zararsızdır. Dahil bu adware. Sonunda kontrolden geçer ve ardından kaldırma gibi kolay olmayacak. Bu yüzden, zaman kaybetmeyin ve ertelemek değil. Bu adware asla size yardımcı olacaktır. Bu sadece onun geliştiriciler için faydalıdır. Senin için zararlı. Sisteminizde spot olarak silin. Koruma o büyük bir hata olurdu. Bir sen er pişman olun. Bulmak nereye SPVC64LOADER.DLL saklanıyor ve ondan ASAP. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. Al şunu!

SPVC64LOADER.DLL sadece kar elde geliştiricileri yardımcı olmak için oluşturuldu. Belgili tanımlık adware reklam destekli. Bu demektir ki eğer onun varlığını uzatmak ve erişmek, götürülüyor önlemek için sahtekarlardan pay-per-click gelir elde edebilirsiniz reklamları üretmek zorunda. Bunu yapmak başarısız olursa, unutulup düşüyor. Tahmin edebileceğiniz gibi zararlı o kader önlemek için elinden gelenin en iyisini yapacağız. Sen hangi Eğer reklam ton ile sel üzerinde tıklatın, hackerlar almak ödenmiş. Tıklamalarınızın her biri kendi ceplerini doldurur. Ama hepsi bu değil. Ayrıca aynı zamanda siber gelir getiren sayısız bozuk sayfalar yönlendirildi. Ama bu senin browsing deneyim için ne yapıyor? Bu lekeler.

Web sörf ne olması gerektiği değil mi. Her fırsatta kesilir. Bu şartlar altında yapılan her çalışmanın almak düşünün. Bu imkansız bir görev var. Ama en önemlisi, aynı zamanda tehlikeli. Bu reklamlar ve sayfaları ziyaret edin ve görmek zorunda kalıyor güvenilir olmak değildir vardır. Sana söyleyemem Eğer onlar are güvenlikte ya da değil, ve ne yazık ki, bunların çoğu değildir. Bozuk bir resmi tıklayın için olur, daha fazla kötü amaçlı yazılım zaten tehlikeye makinenizde indirebilir ve böylece senin çıkmaz daha da kötüye. Tek bir tıklama yapmak yeterli değil. Bu maskaralık ile koymayın. Kötü adware kaldırmak ve her şey normale geri dönecektir. El ile yapmak için bu makalenin sonundaki bizim takip etmek kolay Temizleme Kılavuzu izleyin. Ne kadar çabuk PC’nizi Bu veba daha temiz.

Nasıl SPVC64LOADER.DLL ile sıkışmış almak? Çoğunlukla adware zararlıları seyahat birlikte diğer programlara ve ne zaman sen download bu bilgisayar programı, belgili tanımlık adware de alırsınız. Bu, yine de engellemenin bir yolu vardır. Sadece daha fazla zaman ve dikkat gerektirir. Bir uygulama yüklerken, Kurulum Sihirbazı standart olanlar yerine özel ayarları seçebilirler. Orijinal bir kenara yaklaşık sisteminizde yüklü için olan tüm programların listesini ile sunulacak. Hepsini seçimini kaldırın. Bunu yapabilirim.

Özelleştirilmiş Seçenekler standart olanlar yok iken bu fırsatı ver. Böyle ekstralar güvenilir değildir. Daha sık sık–dan değil, onlar bile enfeksiyonları ve kaldırılması gerekir. Her “bonus” app işaretini kaldır sonra hala aslında kurmak için planlanan program yükleme bitirebilirsiniz. Nasıl küçük bir ekstra zaman o kadar çok gelecekteki sorunları kaydeder görüyor musun? Yakın zaman için makinenizde yazılımı yüklemek unutmayın.

SPVC64LOADER.DLL Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan SPVC64LOADER.DLL kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala SPVC64LOADER.DLL–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *