Nasıl Spreediscount.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Spreediscount.com reklamı olarak en iyi fırsatlar görüntülemek harika bir yol sunuyor ve satış bir Web sitesi yayında. Ayrıca özel kuponlar ve indirimler ile sağlamak vaat ediyor. Sonuç olarak ekran reklamları-pop-up’lar, metin, afiş ve bile uyarı iletileri yanıp sönen her türlü çevrilmişti. Kendinizi nasıl cazip promosyonlar bak tarafından kandırdın izin vermeyin.

Gördün mü, bu Web sitesi için sürekli yönlendirmeleri kötü bir adware, aygıtınızda pusuda bir işareti vardır. Bu çevrimiçi etkinliğini izlemek ve hasta’var olmak tıkırtı üstünde daha büyük olasılıkla hedeflenmiş reklamlar sağlayabilmek, tarayıcı geçmişi ve arama sorguları kullanın. Parazit yolu ile pay-per-click düzeni ödemesi yapılacak. Ancak, herhangi bir sponsor içerik ile meşgul dikkatli olmak gerekir. Adware sayfaları güvenli yol Eğer ekran gibi birçok reklam ile mümkün olduğunca, değil bakım sel amacı olacak. Bu söyleniyor, bu site tarafından promosyonlar tıklarsanız, aygıtınıza zarar etmeye tehlikeli üçüncü-eğlenti websites gönderileceklerdi riski.

Spreediscount.com Web sitesi açılır pencereleri adware bilgisayarınızda varlığı nedeniyle. Ama nasıl bu kötü amaçlı yazılımlar üstünde senin PC kendi yolunu buldu? Şey, kesinlikle onun yol kesmek değil. Bu kadar gelişmiş. Bunu bilgisayarınıza erişim sağlamak için için tek yolu işgal için izin verseydim bu. -Enfekte spam e-postalar, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, sel eğe, sahte güncellemeleri ve yazılım donatılacak aşağıdaki yollardan birinde olabilir.

Kullanıcılar kendi eylemleri çevrimiçi iken acele olduğu bilinmektedir. Sonuç olarak, onlar sık sık Genel Is Sartlari okuma atlamak veya bir düğmeyi tıklattığınızda ne tam olarak üzerinde anlaşmaları denetleyin. Yazılım yüklerken aynı ileri ileri ileri bitirmek sistem takip yaygın bir uygulamadır. Hızlı yükleme, bilgisayarınıza kötü amaçlı içerik erişimlerini risk yürüttüğünü tarafından bilmelisin.

Çoğu zaman, malware ücretsiz bir paket içinde sunulan diğer programlar ile birlikte paketlenmiştir. Böyle ‘bonus’ içerik senden gizlenir ve hızlı mod seçerseniz otomatik olarak yüklü. Onun yerine, yapmak öneririz olduğunu bir özel veya Gelişmiş yükleme seçmek için. Herhangi bir ek yazılım ise, hemen fark edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise isteğe bağlı birisi tertibat seçimini kaldırmak için.

Adware’nın yeteneği büyük hasara yol kez hafife almışım. Doğru kötü amaçlı yazılım bu tip tarayıcılar yalnızca üzerindeki etkisini sınırlar. Sadece bu bilgisayar sistemi doğrudan bulaştırmak değil çünkü varlığını görmezden gerekir anlamına gelmez. Parazit işini kesintisiz yapmak için izin, ciddi bir arıza oluşmuşsa zorunda olan her tarayıcı riskini. Gördün mü, görüntülenen reklam miktarını bu parazit katılımsız izin her gün büyüyecek. Bu kaçınılmaz olarak çok normal bir performansı korumak için aşırı yüklü senin kaş yol açacaktır. Yakında, o-ecek başlamak-crash ve düzenli olarak dondurmak.

Sabit ahşap kaplama yanı sıra bir yavaş internet bağlantısı da karşılaşabilirsiniz. Adware çeşitli gölgeli uzantıları, araç çubukları ve eklentiler tarayıcınızın izin istemeye gerek kalmadan da yükleyebilirsiniz. Bu söyleniyor, en kısa zamanda Spreediscount.com adware var olup olmadığını belirlemek, tarayıcılar zarar ve online gizlilik ve güvenliğini tehlikeye mümkün olmadan hemen onun kaldırma ile devam etmek gerekir.

Spreediscount.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Spreediscount.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *