Nasıl Spicystart.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Spicystart.com

Spicystart.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Spicystart.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Web’de aramak karar zaman Spicystart.com sayfa görüyor musun? Site sizin izniniz olmadan önceki ana sayfası ve Arama Motorunuzun yerini aldı ve şimdi “güne baharatlı bir şey ile başlamak için” kalıyorlar? Her iki soru için cevap Evet ise, başın belada. Makinenizde bir siber enfeksiyon ve Spicystart.com etki alanı görünümünü işgal açık bir işaretidir. Açık olmak gerekirse, kötü tarayıcı korsanının ile bulaşmış. Bildiğiniz gibi bu zararlıları çok müdahaleci, meraklı, can sıkıcı ve de tehlikeli. Bir gaspçı barındırma kötü bir fikirdir.

Tembel tembel tarafından hiçbir şey yapmadan oturmak yok. Tehdidine karşı acil önlemler almak. Spicystart.com site noktaya en kısa zamanda bulaşmış ve zararlı kaldırmak için bir yol aramaya başlamak gerçeğini kabul. Komut istemi eylemler açısından büyük önem taşıyor. Eğer sisteminizde yeterli zaman korsanının size, sonunda kontrolden alacak ve senin durumun kötüleşeceğini. Kendiliğinden kaybolmaya tehdit beklemeyin. Böyle olmaz. Zaman geçtikçe daha zahmetli olmaya devam edecektir. Soru bu online faaliyetleri yok izin verecek misin ya da durdurmak için gidiyoruz. Akıllıca seçin. Bu makine hakkında konuşuyoruz.

Bir kez hırsız girer, herhangi bir zaman kaybetmiyor. Sorunları ikinci dökme başlatın. Yeni başlayanlar için senin deneyim browsing değişiklikler önemli ölçüde daha iyi için değil. Oh, hayır. Sürekli müdahalelerine acı çekiyorsun. Her zaman. Örneğin, Spicystart.com sayfa baktığın her yerde değil. Bu online gölge ve ne yaparsan yap gibi bundan kaçamazsın. Dediğimiz gibi hatta önceki sayfanıza yer aldı ve arama motoru ve onları geri değiştiremezsiniz. Web’de sörf yapmak istiyorsanız, Spicystart.com kullanmak zorunda kalıyor ve bu iyi değil. Bu sayfa güvenilir değildir. Sizin için umut güvenli ve doğru arama sonuçları elde etmiyor. Bu bazı güvenli bağlantılar gösterebilir ama çoğunlukla olanlar bozuk gösterir. Başka bir deyişle, malware hızlı erişim sağlar.

Remove Spicystart.com
The Spicystart.com Virus

Evet, gaspçı, güvenlik duvarındaki koca bir delik var. Eğer dikkatli değilseniz, daha fazla zararlıları install üstünde senin makine. Bilgisayarınıza zaten bulaşmış ve düşük performans aklınızdan çıkarmayın. Hızı yavaş, her zaman kalıyor, o yeniden doğmuş gibi. Ne olacağını hayal daha fazla parazit davet eğer. Online faaliyetleri zaten yok edilir. Senin çıkmaz daha da kötüye değil. Eline geçen ilk fırsatta korsanının silin. Ne kadar çabuk öldü daha iyi. Amaç için bu makalenin sonundaki bizim kaldırma kılavuzu izleyin. Bu yabancı nesneyle el ile başa yardımcı olacaktır.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile Spicystart.com korsanının? Genellikle, bu tür enfeksiyonların diğer programlarla birlikte web yayılıyor. Kolay ve etkili olduğundan donatılacak tekniği Hırsızlar arasında oldukça ünlüdür. Ama çok etkili onları, çünkü değil ama çoğu kişi program yüklerken Rüzgar dikkatli atmak çünkü. Bu bir hatadır. Koruma senin PC temiz zaman ve dikkat gerektirir.

Örneğin, apps yüklediğinizde veya temel ayarları için özel seçebilirim? İkinci tercih alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekir. Temel ayarları tamamen otomatiktir ve belgili tanımlık tesisat üzerinde herhangi bir kontrolü var mı. Pakette ayrıca ekli bazı programlar ise hiçbir sorun yüklü. Özel ayarlar, öte yandan, senin görmek ve yüklemeyi bitirmeden önce tüm ekstralar seçimini kaldırmak için bir şans veriyorum. Onlar sadece biraz daha fazla zaman alır ama aynı zamanda gelecekteki sorunları ton kurtarabilir.

Spicystart.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Spicystart.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Spicystart.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *