Nasıl Speedomizer Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Speedomizer Virus

Speedomizer Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Speedomizer Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Speedomizer app üstünde senin makine ile sıkışmış olmanın kötü bir şey. Bu program tarayıcı hijacker kategorilere ayrılır. Ne yararlı ne de güvenli. Kötü niyetli ve makinenizden kaldırmak için elinden gelenin en iyisini yapmak gerekir. En kısa zamanda Speedomizer spot, bir çıkış yolu aramaya başla. Sisteminizde daha fazla vakit geçirmek için bu haşere bırakmayın. Uzun süre kalır, daha fazla sorun ve baş ağrısı sen neden olur.

Hava korsanı böyledir. Onlar kendi geliştiriciler kötü amaçlı olarak hizmet ederken tarama onların bir kabus haline dönme kullanıcıları rahatsız. Bu izin vermez. Korkunç bir kiracı olacak gibi Speedomizer bir dizi olma. Bunu herhangi bir şekilde, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek için bekliyor musunuz. Bunu yapmak söz, ama bu olmayacak. Bunu yapacak kadar gündemi gerçekleştirmek için sen ve senin makine kullanma. Ancak, bu sizin için iyi, kullanıcı sona ermeyecek.

Kendini sorunları ton kaydetmek istiyorsanız, hızlı hareket. Nerede parazit gizlenmiş bulmak ve oracıkta silin. Yapmazsan, herşey kontrolden er ya da geç olacak. Korsanının bile bazı rücu zarar neden olabilir. Kendine bir iyilik yap ve başarılı olmak için şansı önce silin.

Remove Speedomizer Virus
The Speedomizer Virus

Speedomizer sahiplerine gelir getirmek için geliştirilmiştir. O does öylesine tarayıcılar ele geçirme ve bunları kullanarak. Sen de kullanır. Bu böcek tarama deneyimi yok eder. Ne zaman online gitmeye karar zararlı sizi yönlendirir. Senin favori sayfa yüklenmeye çalışılırken, örneğin, bir şekilde sen bile oraya nasıl geldiğini bilmeden başka bir çok gölgeli sitesini ziyaret son.

Speedomizer kendisine yol açtı. Bu çok tehlikeli siteleri böylece web trafiği artırılması için yeniden yönlendirir. Yönlendirilmiş her site için sahtekarlardan para alıyorum. Hackerlar da daha iyi sen tıkırtı üstünde her kötü niyetli reklam için para alıyorum. Ve inanın bize, çok kötü amaçlı reklamları göreceksiniz.

Aslında, tüm ekranınızın sponsorluğunda ve pay-per-click gelir kazanmak için hırsızlar tarafından kullanılan reklam olarak ele alınacaktır. Bazı güvenli reklamlara de olsa bile, onları bozuk olanlar dışında size söyleyemem. Ya onları görmezden gelemezsin. Speedomizer tıklayarak içine hileler. Eğer reklam 24/ ile sel 7. Onlar kapak yüklediğiniz her sayfası. Bazen onlar bile sağ fare imleç altında görünür. Er ki veya daha sonra olacak tıklayın ve bu şekilde crooks sponsor bir yana, ayrıca gemide daha fazla parazit indirebilirsiniz.

Bir şey yüzünden korsanının görmek güvenilir değil. Yalnızca bir PC enfeksiyonlar ile doldurmak önce zaman meselesi. Bunun olmasını istemiyorsan, Speedomizer şimdi çıkarın. El ile yapmak için bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl Speedomizer içinde senin sistem kayarak nasıl başardın? Hileci, tabii kullanılmış. En popüler ve etkili yöntemlerinden birini freeware donatılacak denir. Bu yüzden program yüklerken gereğinden fazla dikkatli olmak çok önemlidir. Onlara bir bonus olarak başka ne bağlı asla bilemezsiniz. Eğer özel ayarları Kurulum Sihirbazı standart olanlar yerine tercih için bulmak için tek yolu. Bu şekilde makinenize girmek üzere olan tüm Ayrıca ekli apps listesi ile sunulacak.

Standart yükleme altında tüm ekstralar otomatik olarak yüklenir ama şimdi el ile bunların her biri seçimini kaldırın ve sonra yine aslında kurmak için planlanan bir program yüklemek edebiliyoruz. Yapmanız ne küçük bir ekstra zaman ve dikkat engelleyebilirsiniz? Evet? İyi hatırlıyorum için yapacağız.

Speedomizer Virus Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Speedomizer Virus–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *