Nasıl Speed-open2.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Speed-open2.com

Speed-open2.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Speed-open2.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Eğer o zaman şans vardır sen sürekli Speed-open2.com siteye yönlendirilir üstünde senin makine adware enfeksiyon var. Belgili tanımlık adware zaten gemide kayarak başardı ve Gölgelerin içinden şu anda çalışıyor. Panik içine acele etmeyelim. Evet, bu senin durumun hoş değil ama bir gümüş astar doğrudur. Adware zararlıları daha az zararlı diğer enfeksiyonlar daha ve aynı zamanda nispeten kolay ele almak üzere kabul edilir.

Kötü bir Trojan veya açgözlü ransomware bulaşmış eğer senin çıkmaz çok daha kötü olabilirdi. Yani, kendini şanslı saymalısın. Biliyor musun ne sizinle ilgilenen ve bu gerekli önlemleri almak avantaj sağlar. Bu arada şarttır. Yanıltılmış değil gerçeği ile bu zararlı diğerleri kadar tehlikeli değil. Da zararsız değil. Gemide yeterli zaman verilirse, o aynı zamanda ve neden olacak hasar. Bazıları bile geri dönüşü olmayan olup çıkmak. Bu yüzden acil önlemler almak önemlidir. Speed-open2.com yönlendirmeleri spot, kötü parazit nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. O kadar çabuk, o kadar iyi.

Bu adware tarama deneyimi tam bir karmaşa yapar. Bu yerleşir andan itibaren her şeyi değiştirir. Her bu kadar dokunuş bir daha önce güvenilir tarayıcılar zaman, sen kesiliyormuş. Ekranınızın tamamını tamamen açılır pencereleri ve reklamlara her türlü kaplıdır. Onlar her yerde ve her geçen gün daha fazla oldular. Neden biliyor musun? Çünkü bu reklam bir amaca hizmet. Onlar en iyi duruma getirme apps, web tarayıcı araç çubukları, vb, tüm reklam yazılımı’nın yaratıcıları pay-per-click gelir elde edebilirsiniz böylece ek kötü amaçlı içerik yükleme teşvik.

Remove Speed-open2.com
The Speed-open2.com Virus

Ziyaret ettiğiniz her sayfa reklamlar ile kaplıdır. Ayrıca, rasgele web sayfası metinleri köprüler tahrik mi oluyorsun. Sahte güncelleştirmeleri ve diğer şüpheli yazılım tavsiye birçok Reklamlar gösterilir. Bademcik-in şüpheli görünümlü sayfaları de ziyaret etmek zorunda kalırlar. Bu mu online faaliyetleri için tüm ne hayal bile. Onları mahveder. Ama daha kötüsü ne, makinenizde daha kötü niyetli programları indirme riski. Tıkırtı üstünde yanlış link ya da reklam için ne varsa, diğer tehditleri otomatik olarak yükleyebilir. Sonra senin durum kötüden daha kötüye doğru elde edeceksiniz.

Bilgisayarınız zaten tek bu adware nedeniyle acı çekiyor. Halsiz ve o gürültüyle çarpmak. Bir tarama hızı yavaşlar. Web sörf güvenli hem de eğlenceli artık. Yani, kendine bir iyilik yap ve adware çıkarmak–dan senin PC ilk fırsatta. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve davetsiz misafir kurtulmak. Bir kez sen yapmak, her şey normale dönmesi ve sen-ecek muktedir sörf web normalde önce enfeksiyon eskiden olduğu gibi. Herhangi bir zaman kaybetmeyin. Belgili tanımlık adware yer içinde senin sistem yoktur.

Nasıl adware girdiniz mi? Genellikle, diğer programlara birlikte bu zararlıları seyahat. Ancak, bazı programların bazı kötü niyetli app yanında onlarla yüklemek üzere olduğunuz ve farkında olmadan kendi PC bulaşmasını kadar sonunda gerçekler açıklanmaz. Bu yüzden bir program yüklerken için gelişmiş ayarları tercih öneririz. Herhangi bir ek varsa görmek mümkün olacak bu şekilde sisteminize girmek üzere olan apps bağlı. Ayrıca onları seçimini kaldırmak edebiliyoruz. Standart ayarları altında otomatik olarak bu ekstralar girin. Bu nasıl biraz ekstra zaman ve dikkat–dan sen pek çok ileride sorunlara kaydedin.

Speed-open2.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Speed-open2.com–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *