Nasıl Showjet.ru (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Showjet.ru

Adware teşvik edeceklerdir sayfaları yanı sıra onun yaratıcıları için gelir elde etmek için programlanmış bir kötü parazit var. Normalde, bu PPC (Pay-Per-Click) yöntemi ile olur. Showjet.ru bir adware ilgili sayfasıdır. Kendisine sürekli yönlendirildi varsa, başın belada. Bu parazit, cehennem gibi bir deneyimi içine tarama açmak emin olacağım. Ne olursa olsun iş online yapıyorsun kesintiye uğrar. Bile sadece çok online video duraklatmak için reklamları görüntülemek için gibi gidecek. Sadece bu değil, ama senin perde-ecek almak ile birden çok müdahaleci reklamlara sular altında.

Yükseltilen içerik ziyaret ettiğiniz her sayfanın pop-up’lar, metin, afiş veya yanıp sönen uyarı iletisi biçiminde olması swarm. Görüntülenen promosyonlar dikkatinizi çekmek emin olmak için parazit online durum izlemek ve gözatma geçmişinizi ve arama gibi veri toplamak. Bu hassas verilerle daha sizin tarafınızdan tıkladım olasılığı çok reklamları özelleştirmek mümkün olacak.

Adware sahte güncelleştirme isteklerini, yazılım donatılacak, gölgeli reklamlar ve bağlantılar, spam e-postalar ve ekleri, yanı sıra torrent dosyaları pusuda olduğu bilinmektedir. Cyber enfeksiyon, bu tür hakkında dikkat edilmesi gereken önemli şeylerden biri, bilgisayarınızı kesmek olamaz. Yalnızca aygıtınız girin ve tarayıcılar bulaştırmak için izin verebilir. Bu hile kullanır ve güçlü kullanıcının ihmal ve saflık, başarılı olmak adına dayanmaktadır. Böyle kötü amaçlı tehdit bilgisayarınızı korumak istiyorsanız, çevrimiçi yaptığınız için yakın dikkat etmeniz gerekir. Özellikle ekleri içerenleri herhangi bir spam e-postaları silmek en iyisidir.

Remove Showjet.ru
The Showjet.ru Virus

ilk resmi kaynaklardan iddiasında e-posta mesajları gerekir her zaman doğrulanmadı. E-posta adresi ile belgili tanımlık bir–dan onların resmi webpage karşılaştırır. Eşleşme – yoksa hemen Sil Bu olasılıkla tehlikeli olduğu e-posta ve Mayıs bilgisayarınıza bir kez zarar sen aç. Başka bir şey kesinlikle öneririz yüklemek mümkün olduğunda bir Custom/ Gelişmiş türü için tercih etmektir. Bu yüklemeye çalışıyorum tam içeriğini görüntülemek için güç verecektir. Kötü amaçlı yazılım bonus programları veya aksi durumda hızlı yükleme işlemi seçmeliyim, görünmez olacak apps gizlemek için bilinir. Bizim tavsiye izlerseniz, kolayca ek yazılımla seçimini kaldırın ve böylece bilgisayarınızın tehlikeli yazılımı ile enfekte alıyorsanız önlemek yapabileceksiniz.

Çoğu kullanıcı adware olmak gerçek bir virüs olarak görmüyorum. Bunu kendi saldırı sadece tarayıcılara sınırlar içindir. Bilgisayar sisteminizin doğrudan saldıramaz. Ancak, bu kötü amaçlı yazılım zararsız hata değil. Başka bir şey, öyle. Bu ayarlar aygıtınızda ayak andan itibaren bu toplam büyük hasara yol başlar. Ahşap kaplama, yavaş internet ve sık tarayıcı çöküyor, bilgisayarınızda bir sorun var göstermek belirtiler bazılarıdır.

Telafi mi sorunun çözülmüş. Daha fazla zaman sen harcamak senin durumun daha kötüye gider. Crooks sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi ele geçirmek için bu fırsatı istismar edecektir. Bir kez onlar diğer üçüncü şahıslarla paylaşır bu kar, onları getirebilir beri böyle onlar için çok değerli bir veridir. Normal ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için dönün ve online durum güvenli ve gizli olduğundan emin olmak istiyorsanız, o bulmak en kısa zamanda bu kötü Showjet.ru reklam yazılımı bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir.

Showjet.ru kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Showjet.ru–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *