Nasıl Shop-finditquick.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Shop-finditquick.com

Shop-finditquick.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Shop-finditquick.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Shop-finditquick.com sitenin görünümünü kötü bir haberdir. Bu sayfa senin makine ile kötü tarayıcı korsanının bulaşmışsa açık bir işarettir. Korsanının zaten gemide kayarak başardı ve bu olan, bu kötü niyetli site üzerinde zorlama. Shop-finditquick.com sayfa korsanının için hata değil. Bu enfeksiyon değil, bir uyarı. Sen cluing, zararlı’nın yoludur. Bunu uyarı kulak ve hareket. Bir kez spot tarayıcılar üzerinde sayfanıza kabul Aslında enfekte ve korsanının’ın saklandığı yer aramaya başlar. Onu bulur bulmaz, oracıkta silin.

Bu enfeksiyon vücudunda hoş değil. Hiçbir şey ama sorunları ve baş ağrısı neden olur. Ayarlarınızı sizin izniniz olmadan meddles. Online faaliyetleri bir kabus içine döner. O senin makine yavaş. Ama en önemlisi, senin mahremiyet tehdit ediyor. Sana o girer çıkan ikinci casusluk korsanının başlar. Bu çevrimiçi yaptığınız her şey izler ve hassas verileri toplar. Daha sonra o gönderir yayınlanan tüm crooks için. Bu yabancılar gizlilik erişim kazanır. Sence bu iyi bir fikir mi? Tabii ki, değil. Onlar bu tür erişim gereken son insanlar. İzin verme. Gaspçı’nın kalış kısa kesilmiş ve gelecekteki öz Şükran hak edeceksin. Onu rahat bırak ve er ya da daha sonra pişman.

Remove Shop-finditquick.com
The Shop-finditquick.com Virus

Korsanının tarayıcılar ayarlarında değişiklik yapmak için iznine ihtiyacım yok. Bu yüzden bir gaspçı denir. Uygun gördüğü gibi değişiklikler yapar. Örneğin, kötü niyetli etki ile önceki ana sayfası ve arama motoru yerini alır. Shop-finditquick.com her yerde var. Yeni bir yana olma, sen de için her fırsatta yönlendirildi. Yeni bir sekme açtığınızda görüntülenir. Online gölge olur. Ama yalnız değil. Şimdi korsanının yönetiyor diğerleri entrikalı siteler gibi ziyaret etmek zorunda kalırlar. Bu bir büyük malware tehlikeye atıyor. Virüslü bir sayfada toprak için ne varsa, tek bir tıklama tüm bu gemide daha fazla enfeksiyonlar indirmek için alır olduğunu.

Zararlı yok eder, daha önce güvenli ve keyifli dalga köpüğü online. Her zaman tek bir tıklama uzakta parazitleri vardır. Ayrıca, tüm bu maskaralık sinirlerinizi alıyorsanız. Eğer sürekli yönlendirmeleri tarafından kesintiye veya reklamları ile alı gibi ne aradığınız bulamıyorum. Bu hoş görmeyiz. Buna bir son ver. Sonra her şey normale geri dönecektir korsanının kurtulmak. Şimdi maruz özel hayatı yine çok özel olacak. Çok geç değil iken hareket. Bizim kaldırma kılavuzu bu makalenin sonunda enfeksiyon ile el ile başa yardımcı olması için kullanın.

Bu kaldırdıktan sonra tekrar enfekte olmayacak emin olun. Kendinize neden bu sefer bulaşmış? Sorunun cevabı basittir. Çünkü dikkatsizdin ve gaspçı tarafından kayıp gitti. O hatayı bir daha yapma. Hava korsanı etrafında gitmek zor yöntemleri kullanan ve dikkat ödemezseniz, başarılı. Spam e-postalar, sahte güncelleştirmeleri, freeware demetleri, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, bozuk sayfalar, doğrulanmamış download kaynak, vb gibi yöntemlerdir. Senin dikkat önemlidir. Rüzgar atmak eğer sen almak bulaştırmak. Eğer senin durum tespiti yapmak, ancak, davetsiz misafir zamanında spot ve girmesini önlemek. Doğru seçim yapmak. Teyakkuz ihmal üzerinde seçin.

Shop-finditquick.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Shop-finditquick.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *