Nasıl Securitylog.systems (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Eğer aniden web tarama sırasında bir tam ekran reklam tarafından kesintiye, en büyük olasılıkla Securitylog.systems tarafından sağlanacaktır. Reklam, bilgisayar da tehlikede olduğunu ve doğru olduğunu kanıtlamak için bazı belirtiler gösterecektir uyarır. Bunlardan en yaygın-ecek var olmak yavaş yavaş yükleme bilgisayar, malware sistemdeki varlığını gösterir.

Tam ekran reklam, sisteminizin güvenlik sorunu çözmek için aramak için tavsiye edilir bir telefon numarasını gösterir. Ancak, muhtemelen Securitylog.systems açılır pencere tarafından sağlanan reklamları adware tarafından oluşturulan hiçbir fikrim yok. Bu sağladıkları bilgileri güvendiğiniz değil anlamına gelir.

Ne bilmeniz gereken bu durumda yapılacak en iyi şey olduğunu bulmak ve silmek için görüntülenen reklam sorumludur adware bilgisayar programı etmektir. Üstünde belgili tanımlık sistem belgili tanımlık adware bırakırsanız, güvenlikle ilgili sorunlarla olasılığı çok fazladır.

Genellikle, Securitylog.systems açılır reklamlar ile ilişkili enfeksiyon “yazılım donatılacak” denilen dağılımının en popüler yöntemlerden birini kullanarak virtual machine infiltratlar.
Örneğin, PC’NİZDE yeni freeware yüklediğinizde, bir adware yeni program gizler ve sistem ile birlikte girer. Aynı zamanda, bilgisayar kullanıcıları bile birden fazla açılır pencere reklamları izler sel başlamak kadar neler olduğunun farkında değil. Kullanıcıların bilgisayarlarında yeni yazılım yüklenirken yeterince özenli değildir ve mekanik olarak Kur Sihirbazı tarafından sağlanan koşul ve şartları kabul nedeniyle gerçeğini bu adware dağıtım için en yaygın yöntemdir.

Yine de, PC girmek için adware uygulamalar tarafından kullanılan bazı diğer yöntem vardır. Bazen, belgili tanımlık hastalık hangi kullanıcılar indirmek ve spam e-posta eklerini şeklinde gelmek. Web üzerinde ortaya rastgele reklamları tıklarsanız Ayrıca, adware ile bulaşabilir.

Durum ne olursa olsun, bu sistemde bir adware program bulmak için tek yolu bir saygın antimalware tarayıcı aracı kullanarak bu bilmeli. Seni hala böyle üstünde senin PC varsa, en kısa zamanda bir yüklemeye çalışın. Güvenlik yazılım sanal makinenizde kurulduktan sonra bulmak ve silmek tüm olası istenmeyen programlar. Sen-ebilmek var olmak hakkında belirli bir şeydir bu Securitylog.systems Bunların arasında olarak iyi. Bu adware olduğundan, sistem, tam ekran reklamları sorumlu en iyi uygulamayı en kısa zamanda kaldırmak için yapmanız gerekir. Bu şekilde, müdahaleci reklam derhal iptal edilecektir.

Neyse ki, Securitylog.systems kaldırma zor bir süreç değildir. Program ile birlikte reklam el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

Securitylog.systems kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Securitylog.systems–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *