Nasıl Security-essentials.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Security-essentials.info

Security-essentials.info adware teşvik ve kullanıcıların güvenilmeyen sayfalarına yönlendirir bozuk bir Web sitesidir. Ana amacı spam tanıtımı için yararlı olarak teşvik edilmektedir rağmen bu etki çok tehlikeli, çünkü. Aslında, adware uygulamalar birçok bu program yararlanmak ve bununla birlikte, sanal makine girin. Bu nedenle, Web sitesi sistem üzerinde tutulmalıdır değil.

Eğer o bulmak Security-essentials.info mevcut üstünde senin bilgisayar, belgili tanımlık makine zaten kötü amaçlı bir uygulama tarafından enfekte anlamına gelir. Etki alanı ve web tarayıcınızı kullanarak çalışın her zaman gösterilmesini açılır pencereleri durdurmak için sorumlu olan malware bulun ve sistemden kaldır. Aksi takdirde, güvenlik ile ilgili sorunlar yaşamaya çok olasıdır.

Unutmayın Security-essentials.info adware, teşvik yapabiliyor ama cant ve tek başına yüklemez. Aslında, farkında bile olmadan-ebilmek yapmak o sensin. Çoğu kez, Security-essentials.info gerçeğini çoğu bilgisayar kullanıcıları herhangi bir kurulum süreci boyunca giderken dikkat yoktur nedeniyle diğer freeware gizler. Akılda bu freeware sahip kez malware ile birlikte yeni yazılım sistemi kurarken çok dikkatli olmalıdır, aynı zamanda Yükleme Sihirbazı tarafından sağlanan koşul ve şartları okuyun. Başka bir durumda, bu sanal makinenizde Security-essentials.info ile olmak çok muhtemeldir.

Bazen, Security-essentials.info kullanan PC sızmak için diğer yöntemleri. Bu spam e-posta eklerini, bozuk bağlantıları ve Web siteleri saklanıyor, ya da sadece sahte bir sistem veya program güncelleştirmesi poz içerir. İstemeden de olsa adware yükleme önlemek istiyorsanız, bu acele, saflık, unutma ve oyalama kesinlikle size hiç yardımcı olmayacaktır.

Remove Security-essentials.info
The Security-essentials.info Virus

Eğer Security-essentials.info olduğunu zaten mevcut üstünde senin PC, web tarayıcınızı işe yaramaz ticari reklam sesleri ile sular altında alırsınız. Bunlardan herhangi birini tıklatırsanız, sen daha istenmeyen malware sisteme yüklemek son olacak göz önünde bulundurun. Ayrıca, Web’de gezinmek çalışın her zaman açılır pencereler görünür gibi değişik sorunlar bir sen neden yeteneğine olduklarından. Bunlar arasında sık sistem gürültüyle çarpmak yaşıyor ve tarama etkinlik kesmeden, Internet hızı, yavaşlama vardır. Böylece, Security-essentials.info bilgisayarınızdan anında kaldırılmaları için yapabileceğin en iyi şey olduğunu.

En kötü sorun ile Eğer uğraşmak gerekecek unutmayın Security-essentials.info, sistemde bulunup bulunmadığını, kişisel bilgilerinizi çalmaya adware yeteneğidir. En kısa zamanda Security-essentials.info PC, girer, tarama faaliyetleri ve kataloglar izleme başlar her hareketini online. Belgili tanımlık adware sizinle ilgili yeterli bilgi topladığı zaman, bu bilinmeyen üçüncü program destek kişilerle paylaşır ve onlar-ebil kullanma bu için kötü amaçlı olarak. Bu nedenle, sadece Security-essentials.info sistemden silmek ama aynı zamanda gelecekte zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı korumak.

Security-essentials.info el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Bu tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve sisteminizi zararlı yazılımlara karşı her zaman koruyacak bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirler.

Security-essentials.info kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Security-essentials.info–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *