Nasıl Search9.askthepotato.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Çok can sıkıcı olmaya bilinen tarayıcı korsanları, tarama açmak için yeteneğine sahip parazitler deneyimi tam cehenneme. En kısa zamanda onlar aygıtınız sızmak, her web tarayıcı etkileyecek. Çevirmek onları içine reklam görüntüleme için hedeftir araçları. Hiçbir uygulama etkisi için-bağışıklık olduğunu Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari, Internet Explorer, Microsoft Edge. Varsa, bu kötü amaçlı yazılımlar kontrolü altında oldular emin olabilirsiniz.

Search9.askthepotato.com üstünde senin PC bir gaspçı nezaket görünür bir Web sitesidir. Bu sayfa, ana sayfa ve arama motoru yerini aldı çok muhtemeldir. Zararlı yanı sıra bu siteye yeniden yönlendirmek yeni sekmelerde açmak emin olun. Dahası, korsanının parazitler ekranınızın tarayıcınızı her açtığınızda sel olacak birden fazla müdahaleci reklam oluşturarak kar amacı. Şu ki, onlar güvenilir olmayan sayfalara neden olabilir.

Gördün mü, tarayıcı korsanları teşvik edeceklerdir bağlantıları doğrulamak için programlanmış değil. Bu yüzden söz konusu içeriği gölgeli tıklamayın için dikkatli olmak gerekir. Ama bile promosyonlar önlemek, parazit hala yapamaz-e doğru koşmak hakkindayla yapmak senin kaş, hasara mümkün olacak.

Yanlış yerde ve yanlış zaman bilmeden bu tehlikeli haşere ile bilgisayarınızı bulaştırmak sadece tek bir tıklama alır. Çoğu zaman, korsanları erişmek senin PC için şüpheli bağlantıları sayesinde, sahte güncelleştirme istedi software, sel, hediye ve ekleri veya yürütülebilir dosyaları içeren e-posta iletileri spam. İyi haber ise, bu tür bir kötü amaçlı yazılım bilgisayarınızın kesmek olamaz. Aygıtınız sızmak için için tek yolu izin verirsen bu.

Çoğu durumda, Kullanıcı kadar farkında bile olmadan yok. Bu yüzden online, hem de değil genel Is Sartlari okuma atla olarak yapmak için yakın dikkat etmeniz çok önemlidir. Ayrıca, ne zaman elde edilebilir, hiçbir gizli içeriği bilgisayarınızda yüklü emin olmak için fark edilmeden bir özel yükleme modu için gözle öneririz.

Tarayıcı korsanları ciddi sen-si olmak birisi örümcek ağı kaş zarar yeteneğine çok tehlikeli parazitler. Bu baş belası da sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi için ciddi bir tehdittir. Hava korsanı online aktivite izlemek ve veri gibi toplamak mümkün, ama bunlarla sınırlı olmamak üzere tarama geçmişi ve arama sorguları, öyle reklam özelleştirmek ve daha çekici olun.

Yaptığınız her tıklama için parazit ödemesi yapılacak. Bu kadar saf olma, görüntülenen reklamları görmezden veya gizli mod kullanmak bile, sorununuzu çözmez. Korsanının sadece daha agresif ve başka bir taktik kullanın. Tek kurtuluşunuz tarayıcı korsanının aygıtınızdan en kısa zamanda kaldırmaktır. Artık eyleme, gecikme misyonunu başarılı parazit riski yüksek. Korumak senin mahremiyet ve normal bir tarama deneyimi için çok geç olmadan Search9.askthepotato.com korsanının kurtularak dönün.

Search9.askthepotato.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search9.askthepotato.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Search9.askthepotato.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *