Nasıl Search.youremailhub.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.youremailhub.com

Search.youremailhub.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.youremailhub.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sürekli bu Web sitesi için-Search.youremailhub.com yönlendirildi mı? Bunu yaparsanız, bir kötü tarayıcı hijacker bilgisayarınızı işgal etmiştir anlamına gelir. En kısa zamanda parazit kendisi tarayıcınıza kurar, sonra uygun gördüğü herhangi bir ayarı değiştirme ile yapılacak. Kaçırmak enfekte tarayıcı üzerinde tam kontrol edebilmek için bilinir. Onlar kolayca ana ve tercih edilen arama motoru ile özel bir sayfa değiştirebilirsiniz. Bu durumda, Search.youremailhub.com sitedir.

Kötü amaçlı yazılım sonra ekran çok sayıda tacizkar reklamlar ve şüpheli üçüncü taraf web sitelerine neden olabilir açılır pencereleri ile bombardıman ile devam edecek. Yükseltilen içeriğine yaptığınız her tıklama için bir gelir hackerlar ve sponsor sayfaları için oluşturulur.

Reklamlar için daha cazip hale getirmek için kurban, korsanının özel yeteneğini tarama geçmişi ve arama sonuçları gibi herhangi bir ilgili web verileri elde etmek için kullanır. Bu bilgi çok değerli olduğu kullanıcı tıkırtı üstünde olasılığı daha yüksektir özel olarak hedeflenmiş reklam içerik sağlamak parazit yardımcı olur.

Remove Search.youremailhub.com
The Search.youremailhub.com Virus

Tarayıcı korsanının dağıtım araçlarının en yaygın spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, bozuk sel eğe, virüslü reklamlar ve bağlantılar, freeware ve sahte güncelleştirme isteklerini içerir. Güvenli bir çevrimiçi varlığını sahip olmak istiyorsanız, çalışkan olmak gerekir. Böyle bir kötü amaçlı yazılım, ihmal ve saflık dayanmaktadır. İnternette iken tıkladığınız için ödeme yakın ilgi.

Internet’ten yüklenen yazılım yüklemek üzere olduğunuzda, yükleme işlemi bir Custom/ Gelişmiş türü için gözle öneririz. Bu-ecek vermek sen üstünde senin PC yüklemek üzere olduğunuz tüm içeriğini görüntülemeye erişim. Herhangi bir ek yazılım fark ederseniz, onları seçimini kaldırmak en iyisidir. Malware genellikle hızlı bir git seçerseniz görünür olmaz isteğe bağlı yüklemeler yükleme gizler.

Reklam gücünü asla küçümseme. Tabii ki, onlar hiç de tehlikeli görünmüyor. Ama sorun şu ki, hiçbir zaman burada onlar alabilir emin olduğunu. Tehlikeli olabilecek bir üçüncü taraf Web sitesine yönlendiriliyorsunuz uzak tek bir tıklama olabilir. Bu, bilgisayarınızdaki zararlı tehditlere başlatmak siber suçlular için mükemmel bir fırsat, de şifreleri, banka hesabı kimlik bilgileri, oturum açma kimliği, IP adresleri, kredi kartı numaraları gibi kişisel verileri çalmak vb

değil düşmek kötü bir tuzak! En kısa zamanda bu sinir bozucu parazit var olup olmadığını belirlemek, buna karşı derhal harekete geçmesi gerekir! Bu paragrafın altında nasıl bu tarayıcı korsanının ile başa çıkmak için bilmiyorsanız, başarıyla bu tehdit bilgisayarınızdan kaldırma hakkında ayrıntılı yönergeler bulabilirsiniz.

Search.youremailhub.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Search.youremailhub.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *