Nasıl Search.trendsearch.online (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.trendsearch.online

Search.trendsearch.online kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.trendsearch.online kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tarama deneyimi sırasında garip herhangi bir değişiklik fark ettiniz mi? Ana sayfa, yeni sayfalar ve tercih edilen arama motoru Search.trendsearch.online Web sayfası ile yerini almış, biz sizin için kötü haberlerim var. Bilgisayarınızdaki tarayıcı korsanının varlığı için böyle işaretler gösteriyor. Kötü amaçlı bir parazit için kurban düşmüş, daha sonra da özel fırsatlar, özel Kuponlar, yanıp sönen mesaj, sahte güncelleştirme isteği şeklinde ani reklam saldırıda yaşayacaksınız vb

reklam ve açılır pencereleri ekranınızın sel ve tarayıcınızın düzgün çalışmamasına neden olur. Hava korsanı da tarama geçmişinizi, alışkanlıkları ve kullanıcının kendi tercihlerine göre reklamlar oluşturmak için arama sorguları, elde edebiliyoruz. Bu yüzden kullanıcıların sık sık bu tuzağa düşme. Çok çekici bu tür reklamlara tıklayarak direnmek zordur.

En yaygın dağıtım araçlarının çoğu özgür yazılım demetleri, sahte güncelleştirmeleri, spam e-postalar ve ekleri, sel eğe, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, vb. Okuyucularımız için resmi ve güvenilir kaynaklardan gelen kendi yazılım güncelleştirmeleri almak için tavsiye ederiz. Sen bir şüpheli, bilgisayarınızdaki bir programa güncelleştirmek için bağlantıyı yapmak için çalışır, ekranınızdaki görmek her pop-up güvenmiyorum. Daha sık sık–dan değil, bu güncelleştirme mesajlar sahte olduğu ortaya çıkar ve bilgisayarınıza zarar verebilir sahte bir Web sitesine yeniden yönlendirme.

Remove Search.trendsearch.online
The Search.trendsearch.online Virus

Ayrıca, ne zaman sen download bilgisayar yazılımı–dan senin bilgisayar, yükleme işlemi özel veya gelişmiş türü için gözle öneririz. Bu-ecek vermek sen belgili tanımlık tesisat üzerinde tam kontrol ve Kullanıcı-değil var olmak farkında gizli malware dahil etmek için bilinen bu tür yazılım demetleri tüm içeriği görüntüleyebilirsiniz. O zaman, sadece gereksiz veya hiç bile ilk etapta indirmek için amaçlanan gördükleri bir uygulama herhangi bir şüpheli görünümlü program seçeneğinin işaretini kaldırabilirsiniz.

Tarayıcı korsanları onlar tarayıcınızın sadece, bilgisayar sisteminize bulaştırmak çünkü gerçek virüs olmak kabul değil bilmek istiyorum. Yine de, onlar zararsızdır anlamına gelmez. Bilgisayarınızda kötü amaçlı varlıklarını tespit edilirse hemen önce onlar herhangi bir zarardan neden konum onların kaldırılması ile devam etmek gerekir. Tarayıcı korsanları Search.trendsearch.online gibi çevrimiçi güvenliğinizin ve gizliliğinizin bir tehdit vardır.

Artık ücretsiz, kötü etkisi alacak dolaşmak için kötü amaçlı bu parazit izin. Er ya da geç, tarayıcınızın reklamlar ve o-ecek başlamak-crash ve sonunda tamamen çalışmayı durdurmak için açılır pencereler ile çok fazla yüklenmiş alırsınız. Tavlamayı öğrenmek başarıyla bu rahatsız edici böcek bilgisayarınızdan kaldırmak normal bir tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, bizim ayrıntılı talimatları izleyin öneririz.

Search.trendsearch.online kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search.trendsearch.online kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Search.trendsearch.online–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *