Nasıl Search SweetIM Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search SweetIM Virus

Search SweetIM Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search SweetIM Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Her zaman senin tarayıcılardan birini açık search.sweetim.com sayfa görüyor musun? Bu sayfanın önceki ana sayfası ve arama motoru yer aldı mı? Evet ise, Haberler iyi değil. Kötü tarayıcı korsanının ile ilgileniyor. Search.sweetim.com görünümünü bu kanıtıdır. Enfeksiyon zaten senin makine girmiştir ve bu sayfa görüntüsünü kendisi için açığa onun yoludur. Bunu uyarı dikkate alın.

Kaçırmak için hoş kiracı çıkarma. Onlar da yardımcı değildir. Yaptıkları tek şey tarama faaliyetlerinin tam bir karmaşa yapmak. Arama SweetIM bir istisna değildir. Sen hiçbir şey ama problem hangi-ecek büyümek numaraları ve önem zaman geçer olarak neden olur. Böyle olmasını bekleyerek boş boş oturma. Er ya da geç her enfeksiyon kontrol dışı gider ve senin çıkmaz kötüleşir. Yani, en kısa zamanda zararlı karşı harekete geçmek. İpucun search.sweetim.com sitedir. Bir kez spot, gaspçı’nın saklandığı yeri ve ne zaman nerede gözlemliyor, bulmak için seyir başlangıç kaldırmanız onu oracıkta. Ne kadar çabuk–dan senin sistem, o kadar iyi gitti. Kalmasına izin verirsen, pişman olmadan önce uzun sürmez.

Search.sweetim.com sürekli online arkadaşı olur. Sen çok değmek senin tarayıcılardan biri olarak site sizi karşılamak için her zaman. Hatta senin homepage ve arama motoru değiştirir ve bir şey için online arama istediğiniz zaman kullanmak zorunda kalıyor. Search.sweetim.com olarak ilan güvenli ve doğru arama sonuçları elde etmiyor bir sorundur. Ne çoğunlukla gösterir size sponsor, bozuk bağlantıları. Hackerlar korsanının arkasında belirli sayfalara ve böylece web trafiğini artırmak için kullanın pay-per-click mekanizması yoluyla para kazanmak. Her biri bir bağlantıyı tıklama ile crooks cepler doldurur. Ses güzel, öyle değil mi?

Remove Search SweetIM Virus
The Search SweetIM Virus

Kenara güvenilir olmayan sonuçlara ulaşmak, olsa da, aynı zamanda ton üzerinde sadece aynı kötü amaçlı bir amaca güvenilmez reklamları görüşürüz. Tıkladığınızda, hacker para kazanmak. Tıklatarak mı, İndiriyor zaten virüslü makinenizde daha fazla enfeksiyon riski. İstediğin son şey daha fazla malware. PC zaten bu tek tek nedeniyle düşük performans. Bir tarama hızı yavaşlar. Her zaman kalıyor. O gürültüyle çarpmak. O yeniden doğmuş gibi. Tarayıcılar çok dondur. Hatta Internet bağlantınızı kararsız hale de getirebilir. Tüm bu arama SweetIM için teşekkürler. Eğer daha fazla zararlıları download online faaliyetleri içine dönecek düşünün. Şansını zorlama. Korsanının silin ve geri normale tarama almak. El ile yapmak için bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl arama SweetIM ile sıkışmış düştün? En makul açıklama korsanının başka bir programda birlikte geldi. Kez web ücretsiz apps indiririm? Çoğu kullanıcı yapmak. Ama aynı zamanda çoğu kullanıcı ne yükleme işlemi sırasında Rüzgar dikkatli atmak. Bu büyük bir hata ve bu muhtemelen nasıl bulaştı. Kabul etmeden önce hüküm ve şartlarını okumak mı? Bu bir zorunluluktur! Ne için yeşil ışık veren ve “finish” tuşuna basın için acele etme bildiğinizden emin olun.

Ayrıca, her zaman özel ayarları Kurulum Sihirbazı standart olanlar yerine seçebilirler. Bu şekilde yaklaşık ile birlikte orijinal program yüklenmesi gereken tüm Ayrıca bağlı programlar görmek mümkün değildir. Onları işaretini kaldırın. Bu seçeneği var. Böyle “ikramiye” genellikle kötü niyetli ve onları gemide gerekmez. Bunları kaldırın. Crooks, ihmalden sanki ihmalkar, asla tüm paket kontrol etmek için zaman alacağını ve tüm ekstralar otomatik olarak yüklenecek dua. Yanlış onlara kanıtlamak ve virüs senin makine tutmak.

Search SweetIM Virus Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search SweetIM Virus–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *