Nasıl Search.securybrowse.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.securybrowse.com

Kendinizi kandırılma izin vermeyin Search.securitybrowse.com yönlendirmeleri tarafından. Onların var olduğunu aslında tarayıcı tarayıcı korsanının Kategori Gönderen kötü amaçlı bir parazit tarafından enfekte olmuş demektir. Bu web sitesinde pop-up’lar, yeni sekmeler ve sahte yönlendirmeleri alan tutmak. Görünüşte güvenilir bir bağlantı takip ediyoruz ama tamamen farklı bir sayfaya en tamamen yönlendirildi. Search.securitybrowse.com da ana ve bile tercih edilen arama motoru yerini alacak. Ama hepsi bu değil. Korsanları daha fazlasını yapmak mümkün. Onlar gölgeli uzantıları, eklemek-üstünde, araç çubukları ve diğer uygulamalara izin yükleyebilirsiniz.

En sinir bozucu bu kötü amaçlı yazılım gücünü çok sayıda an tarayıcınızı açın ve takip edecek olursa olsun hangi sayfa ziyaret ettiğiniz ekranınızdan sel olacak reklamlar oluşturmak için yeteneğidir. Bu özellikle eğer Kullanıcı daha çekici olmak ecek var olmak ressam olduğunu bu reklam içeriği hakkında endişe verici bir olmasıdır. Nasıl? Şey, korsanları online aktivite izlemek ve geçmişi ve arama sonuçları, hasta’var olmak tıkırtı üstünde daha büyük olasılıkla hedeflenmiş içeriği sağlamak için tarama gibi veri toplamak. Sonuçta, gaspçı’nın temel amacı gelir pay-per-click şeması üzerinden oluşturmaktır.

Tarayıcı korsanları çok sinsi. Onlar her ortalama bilgisayarınıza yükleme içine kandırmak gerekli kullanacak. Ama nasıl? Kesinlikle hiçbir Kullanıcı Bilgisayarlarında ne bilinçli zararlı ve tehlikeli yazılımı yüklemek? İçin kesmek-e doğru onların tuzağa çekmek ne kadar kolay olacağını şaşıracaksınız. Onlar senin saflık ve acele güveniyor. Kabul edelim, tüm şartlar ve koşullar ‘Kabul ediyorum’ düğmesini tıklattığınızda mı okumuyor musun? Büyük hata. Satır aralarını okuma ve düşünme iki kez işlem yapmadan önce güvenli çevrimiçi varlığını sürdürmek istiyorsanız çok önemlidir.

Remove Search.securybrowse.com
The Search.securybrowse.com Virus

İnternetten indirdiğiniz yazılımı yüklemeniz gerektiğinde, sen değil-e yeğlemek için hızlı bir yükleme en iyisi. Bunun yerine, özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda seçin. Bu gizli herhangi bir yazılım ise görüntülemenize olanak sağlar. İsteğe bağlı tür yüklemelerin gerçekten yoksa, tüm dışında tercih önerilir. Daha sık sık–dan değil, böyle bir bonus yazılım malware kılık olduğu ortaya çıkıyor. Spam e-postalar ve ekleri, sel, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, yanı sıra sahte güncelleştirme isteklerini gözlemliyor korsanının da bulabilirsiniz.

Sence bu ile tarayıcınızda birçok reklam yaşayabilir? Senin balonu patlamak için özür dilerim ama sen yüz ki, dürüst olmak gerekirse, imkansız, tıkırtı üstünde onları, daha büyük bir tehdit önlemek olsa bile. Er ya da geç, tarayıcınızın tüm yolunda atılmış terfi içeriği görüntülemek için mücadele başlar. Bir noktada, bu tamamen yanıt vermeyi durdurur ve herhangi bir online iş yapmaktan devreden kaçınılmazdır. Yani hızlı hareket ve bu kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızdan kaldırmak için yeterli neden, bize bir şey daha ekleyin.

Bu parazit katılımsız terk ederek, kişisel ve finansal bilgilerinizi tehlikeye attın. Mantıklı gibi verileri kolayca kar bu verileri üçüncü şahıslarla paylaşarak aramak kesmek, eline düşebilir. Ayrıca, nerede böyle şüpheli Reklamlara yönlendirebilirsiniz bilemezsin. Farkında bile olmadan, bilgisayarınızda bir virüs izin tek bir tıklama olabilir. Bizim tavsiye izleyin ve çok geç olmadan bu tarayıcı korsanının kurtulun!

Search.securybrowse.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search.securybrowse.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Search.securybrowse.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *