Nasıl Search.searchwtii.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.searchwtii.com

Search.searchwtii.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.searchwtii.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search.searchwtii.com site sürekli görünümünü kötü bir haberdir. Eğer sen görmek o her zaman senin makine artık enfeksiyon-Alerjik olduğunu bildirmek özür dileriz. TV seyretmek denilen bir tarayıcı korsanının liman. Kendinizi bu program tarafından aldatılmak izin vermeyin. Yararlı ve yasal olarak tanıtıldı. Reklamlara göre Internet üzerinden TV izlemek yardımcı olacaktır. Ancak, zararlı bu söz üzerinde atış düşüyor.

Search.searchwtii.com kelime etmiyor inanmıyorum. Hiçbir şey dışında hangi makinenizden en kısa zamanda kaldırılması gereken bir kötü tarayıcı korsanının ile ilgileniyor aslında doğru değil. Kendine bir iyilik yap ve enfeksiyon kaldırma ertelemek değil. Uzun süre kalır, sen yüz daha fazla sorun. Search.searchwtii.com site bir uyarı olarak al ve bunu dikkate alın. Korsanının nerede saklandığını bulmak ve çok geç olmadan kurtulabilirsiniz.

Bu haşere sadece çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek için verdiği sözleri tutmak değil ama aslında onları kötüleşir. Her zaman senin tarayıcılardan birini açık Search.searchwtii.com site tarafından kesiliyormuş. Online gölge olur. Bile herhangi bir izni olmadan ana sayfası ve arama motoru yerini alır ve onları geri değiştirmelerini engeller. Ne zaman bir ara yazın isterseniz Search.searchwtii.com motor kullanmak zorunda kalıyor. Bizi yine de sizi uyarıyorum.

Remove Search.searchwtii.com
The Search.searchwtii.com Virus

Search.searchwtii.com güvenilir değil. Ne de size gösterir sonuçlarıdır. Hackerlar korsanının arkasında belirli sayfalara web trafiğini artırmak ve pay-per-click gelir elde etmek için kullanın. Ne zaman bir şey üzerinde tıklatın sahtekarlardan para alıyorum. Ya da isterseniz olursa olsun onların sponsor ol. Ama daha fazla. Tıklatarak sisteminizde daha fazla enfeksiyon indirerek durumu kötüleşen riske.

Hiçbir şey korsanının görüntüler güvenilir. Bozuk bir bağlantı ya da reklam ve tek bir tıklama daha fazla zararlıları sizin zaten bulaşmış ve düşük performans makinelerde davet ediyoruz. PC zaten bu tek korsanının’ın maskaralık nedeniyle acı olduğunu aklınızda bulundurun. Bir tarama hızı yavaşlar. Çöküyor ve Don. Uygulamalarınızı yüklemek başarısız. Internet bağlantınızı zayıftır. Bu bir kabus olmalı. Ve bu yeterli değil gibi korsanının da sana casusluk, gizli veri toplama ve yayınlanan cybercriminals için gönderme. Mali bir tarama ya da bile bir kimlik hırsızlığı kurbanı istemiyorsanız bu işin izin vermeyin. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve yerinde korsanının kurtulmak. Tüm yapmanız gereken tam sırada verilen adımları izleyin ve yakında yeterince senin makine tekrar enfeksiyon ücretsiz olacak.

Nasıl korsanının girdiniz mi? En makul senaryolardan birini korsanının PC’nize karşıdan yüklediğiniz başka bir programa paketlenmiş ve yüklü geldi olduğunu. Çünkü çok etkili donatılacak hackerlar arasında oldukça popüler bir tekniktir. Ancak, kullanıcılar yükleme işlemleri sırasında dikkate alma çünkü yalnızca etkilidir. Bir dahaki sefere sen install bilgisayar yazılımı,-e yeğlemek için temel olanlar yerine Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş ayarlar. Tüm paket programı tarafından kontrol gibi tüm ekstralar yüklemeyi bitirmeden önce seçimini kaldırmak mümkün olacak bu şekilde. Bu adımı atlarsanız, tüm Ayrıca ekli apps üstünde senin PC otomatik olarak yüklenir ve geç onlarla yüzleşmek zorunda kalıyor. Kendini sorunları kurtarmak ve onları ilk etapta girmesini önlemek. Kolay seçenek budur.

Search.searchwtii.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search.searchwtii.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.searchwtii.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *