Nasıl Search.searchvfr.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.searchvfr.com

Search.searchvfr.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.searchvfr.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Her zaman Internet’e göz Search.searchvfr.com sayfa görüyor musun? Kendisine yönlendirildi yapmak kesintisiz? Evet, orada biz kötü haber için varsa. Makinenizi bir enfeksiyon liman. Tam olarak tarayıcı korsanının. Search.searchvfr.com sürekli görünümünü bu kanıtıdır. Aslında o uyarı olarak kabul edin ve bunu dikkate alın. Bu korsanının en tehlikeli parazit var olmayabilir ama zararsız da değil.

Zararsız bir enfeksiyon henüz karşılaşmadım ve ihtimali de yok. Bu sadece böyle bir şey yoktur çünkü. Her siber tehdit zarar neden olur, biraz diğerlerinden daha fazla ve her bir sonunda kontrol dışına gidiyor. Buna karşı acil önlemler almazsan ile sıkışmış korsanının da kontrolden çıkmak. Daha fazla zaman o bu sorunlara neden zorunda daha fazla zaman içinde senin sistem, grant. Ve o-ecek. Bazı hasar bile geri alınamaz ve ciddi sonuçları ile olup çıkmak. Search.searchvfr.com site noktaya en kısa zamanda hareket. Nerede kötü korsanının gizlenmiş bulmak ve oracıkta çıkarın. Asla herhangi bir şekilde sizin için yararlı olacaktır. Aksine. Bu yüzden o gitmek zorunda!

Remove Search.searchvfr.com
The Search.searchvfr.com Virus

Zararlı girer sonra o hemen, kendi etki alanı ile ana ve arama motoru yerini alır. Search.searchvfr.com online gölge olur. Seni çok ve dokunmatik, tarayıcılardan birini, site seni karşılamak için her zaman. Bu anahtarı onayladı mı? Hayır! Bunun bir etkisi bile haberdar değildi. Nasıl korsanının işler böyle. Senin iznine ihtiyacım yok. Uygun gördüğü gibi davranır. Ama bu dertten muzdarip olan sensin. Search.searchvfr.com yana olma, sürekli online arkadaşı, çok sayıda reklam ile alı var. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları şimdi afiş, Kuponlar, fırsatlar, indirimler, vb ağır. Normalde web sörf imkansız bir görev haline gelir. Bu rahatsız edici reklam are inanılmaz derecede müdahaleci ve onlar numaraları her büyümek geçen gün. Ancak, dahası da var.

Korsanının tarayıcılar denetler göre her zaman malware riske maruz kalır. Hiçbir şey güvenilir olabilir. Kötü niyetli sayfaları, bağlantıları ve reklamlar ton görmek ve güvenli olan ve hangi değildir anlatamam. Bozuk bir reklam, tek bir tıklama mesela senin makine girerek daha fazla ve zararlı yazılımlar neden olabilir. Ama dediğimiz gibi sen onları ayırt edemiyorum. Bu, iki seçenekleri ile bırakır: makinenizi sürekli kesintiye veya hiç kullanmamak daha fazla bulaşmasını riske. İkisi de iyi, öyle mi? Sadece kulağa hoş geliyor ama aynı zamanda doğru olan tek bir seçenek burada. Korsanının kaldırmak ve online faaliyetleri üzerinde kontrol kazanmak. Haşere kurtulmak sonra her şeyi geri normale geçecektir. Ertelemek değil. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve iyi için PC’nizi temiz.

Nasıl korsanının girdiniz mi? Enfeksiyon başka bir programa birlikte geldi en makul senaryodur. Çünkü çoğu kullanıcı programları yüklerken Rüzgar dikkatli atmak eğilimi donatılacak çok etkili ve popüler tekniktir. Bu hatayı yapma. Her zaman şartlar ve koşullar kabul etmeden önce okuyun. “Evet” tıklayarak içine acele etme veya “Kabul ediyorum”. Dikkatsiz ne için en bilgisayar korsanları dua olduğunu. Bu vermeyin. Daha da kolay bir hedef ihmalkar davranarak kendin yapmıyorsun. Senin durum tespiti yapmak. Yükleme işlemi üzerinde tam denetim vermek özel ayarları seçebilirler ve yüklemek istemedim “ekstra” bazı uygulamalar olup olmadığını görmek edebiliyoruz. Varsa, onları işaretini kaldırın. Sonra hala aslında kurmak için planlanan program yükleme bitirebiliriz.

Search.searchvfr.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search.searchvfr.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.searchvfr.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *