Nasıl Search.searchquco.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.searchquco.com

Search.searchquco.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.searchquco.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search.searchquco.com kötü amaçlı bir sayfadır. Online gitmek her zaman üstünde senin perde görünürse, kötü haberdir. Site seni zorlamıyor, sisteminizde bir siber enfeksiyonu var. Tam olarak tarayıcı korsanının. Ve merak ediyorsanız, Evet, diye bir tehlike içindesiniz. Hava korsanı tehlikeli, çıkarcı, işgüzar ve sinir bozucu. Bir barındırma hiçbir şey ama sorunları ve şikayetlerini yol açacaktır.

Bu haşere karşı hızlı ve yeterli önlemleri almak emin olun. Ne kadar uzun kalıyor, senin durum kötü olur. Search.searchquco.com görünümünü aslında o uyarı işareti olarak almak ve bunu dikkate alın. Nerede korsanının gizlenmiş bulmak ve oracıkta silin. Zaman merak israf etmeyin silme gitmek için doğru yol olduğunu. Kesinlikle öyle. Korsanının zararsız ve yararlı olsaydı, bu kötü amaçlı yazılım ailesinin bir üyesi olarak kategorize edilmiş olmazdı. Daha önce çok geç hareketidir. Zararlı acilen gitmesi gerekiyor.

Kötü korsanının deneyim tüm tarama bir karışıklık yapar. Bir kez o girer, her şey ters dönüyor. Senin online arkadaş Search.searchquco.com sayfa haline gelir ve her fırsatta görüyorsunuz. Her zaman orada üstünde senin perde. Sen ne olursa olsun sen değişikliği tersine çeviremezsiniz ve bile arkandan senin homepage ve arama motoru yerine geçer. Ama bu site bir arama motoru olarak kullanmayın. Güvenilir değil. Sen-ecek görmek sonuç çoğu de güvenli olmayan olacak. Düz-se bile onlar gibi işaretlenir değil, bazıları bile kötü niyetli reklamlardır. İnternette gezinmek oldukça riskli hale gelir.

Remove Search.searchquco.com
The Search.searchquco.com Virus

Eğer bir bozuk pages/ link/’ı tıklatın için ne reklam, sen risk daha fazla malware üstünde senin makine indiriyor. Tüm müdahalelerine ile koymak için çelikten sinirleri olması gerekir saymıyorum zararlı sana atıyor. Çevrimiçi yaptığınız her tek keser. Bir video izlemek ya da e-posta kontrol olmadan gölgeli sayfalara yeniden veya reklamları ile alı bile mümkün değildir. Korsanının yaptığı şey bu. Online faaliyetleri kalıntıları ve kendi bilgisayarınızı kullanarak önlemek yapar. Tabii ki, bu kaçınma sonsuza kadar devam edemez.

Makinenizi yeniden gerekir. Ama korsanının kaldığı sürece kullanmak güvenli değil. Bunu neden hemen çıkarmak olduğunu. O gidince, yok daha fazla Search.searchquco.com, olacak reklamlar, yönlendirmeler ve diğer kesintiler. Yasası korsanının önce kontrol dışı gider ve takip etti ve çıkarmak için bile zor olur. El ile kurtulmak için bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Detaylı ve takip etmek kolaydır. Hiçbir zaman haşere ile ilgili herhangi bir sorun olması.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile bu korsanının? Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, tüm enfeksiyonlar arasında en popüler ve yaygın olarak kullanılan yöntemlerden birini sözde donatılacak yöntemidir. Hackerlar kez malware diğer programlara iliştirin. ve kullanıcıların bu program yüklerken dikkat etmiyor tarafından gerisini. Bu nasıl da bulaştı. Yeniden oluşmasını engellemek istiyorsanız, her zaman Kurulum Sihirbazı’ndaki özel ayarları seçebilirler. Ayrıca ekli bazı uygulamalar için paket yükleme bitirmeden önce olup olmadığını için şans veriyorlar. Varsa, hepsini seçimini kaldırın.

Standart seçenekleri böyle fırsat verme. Altlarında, tüm ekstralar otomatik olarak yüklenir ve sonra enfeksiyonlar ile takılıyorum. Bunun olmasına izin vermeyin. Biraz ekstra zaman ve dikkat ileride sorunlara ton kaydedebilirsiniz.

Search.searchquco.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.searchquco.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *