Nasıl Search.searchcfpdf.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.searchcfpdf.com

Search.searchcfpdf.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.searchcfpdf.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search.searchcfpdf.com Web sitesi sisteminiz için kötü haberdir. Bu sabit anlamına gelir senin makine artık enfeksiyon-Alerjik değil. Eğer gemide bir gaspçı ve Search.searchcfpdf.com açık bir ibret vardır. Bu enfeksiyon değil. Hayır, gaspçı, Convert ücretsiz PDF adını tarafından gidiş bir programdır. Yüzüne yalan kötü amaçlı bir uygulamadır. Diyor bir kelime inanmıyorum. Adından da anlaşılacağı gibi bu app farklı dosyalarını dönüştürmek yardımcı iddia ediyor. Ne yazık ki, böyle bir şey yok. Siz veya sistem için yararlı olacağı bu beklemeyin bir tarayıcı hijacker olduğunu.

Hava korsanı manipülatif. Onlara güvenen içine kandırmaya çalışıyorlar ve bunu yaparsanız, onlar almak dolu avantaj. Ücretsiz aynı şeyi PDF’leri dönüştürmek izin verme. En kısa zamanda Search.searchcfpdf.com site dikkat edin, bu uyarı olarak kabul etmek ve en önemlisi, kulak. Gaspçı’nın saklandığı yer aramaya başlamak ve keşif çıkarın. Ne kadar çabuk öldü daha iyi. Kalmasına izin verirsen, bu karara pişman önce uzun sürmez. Herhangi bir bulaşma sisteminizde bir yere sahiptir.

Korsanının PC girdiğinde sorunlar dökme başlatın. İlk olarak, online gölgen Search.searchcfpdf.com sayfa haline gelir ve ne olursa olsun, ondan kurtulmak için görünmüyor olabilir. Kötü site bile önceki ana sayfası ve arama motoru arkada yerini alır ve değişikliği geri alma gelen engeller. Ayrıca, her zaman sen değmek senin tarayıcılardan birini bu kadar sayfa onu karşılamaya yoktur.

Yeni bir sekme açtığınızda, site orada da. Bir arama yazdığınızda, sonuçları arasında bulmak. Her yerde, her zaman öyle. Gaspçı, üzerinde zorunlu olmasıdır. Henüz, Search.searchcfpdf.com, tek sorun bu değil. Oh, hayır. Pis haşere mağaza sizin için bir yeri vardır. Bu gölgeli sayfa dışında diğerleri için de yönlendirilir.

Remove Search.searchcfpdf.com
The Search.searchcfpdf.com Virus

Buna ek olarak, ekranınızın tamamını tamamen tüm şekiller ve formlar kaplıdır. Gördüğünüz afiş, Kuponlar, fırsatlar, indirimler, metinler, açılır pencereler, video reklamları, vb ve vb. Bu sadece inanılmaz derecede sinir bozucu, ama aynı zamanda çok tehlikeli değildir. Gemide korsanının ile çok daha kötü amaçlı içerik sağlamak için bozuk reklam maruz olasılığı fazladır. Bir böyle bir reklamı tıklatın ve otomatik olarak zaten virüslü bilgisayarınızda daha fazla kötü amaçlı yazılım karşıdan yükleyin.

Reklam önleyebilirsiniz sanmıyorum. Belki de ilk başta, ama onlar daha fazla sayıda her gün olmak ve er ya da geç tıklamak. Onları görünmesini durdurmak için tek yol kaynaklarını aka korsanının kaldırmaktır. Bir kez haşere kurtulmak, tarama deneyimi geri normale dönecektir ve sörf web varlık bulaştırmak, sürekli korku olmadan edebilecektir. Sakın tereddüt, Convert ücretsiz PDF korsanının şimdi silmek!

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile bu veba? Gördüğünüz gibi bu korsanının sizin onayınız olmadan içeri giremeyiz anlamına gelir bir programdır. İzni yok, hiçbir giriş. Bu kadar basit. Bu da bir noktada haşere yeşil ışık yakmış anlamına gelir. Bu şaşırtıcı değil. Enfeksiyon açıkça sormuyor. Bu aldatıcı taktikler gizler ve sen dupe çalışır. Senin makine güvenli tutmak istiyorsanız, daha dikkatli olmak gerekir. Senin durum tespiti yapmak ve izin vermek çok dikkat. Herhangi bir bulaşma delikanlı sorar ya da “tehlikeli ve zararlı yazılımlar” sloganıyla geliyor. Hayır, bunu kendi başınıza, tercihen PC girmek için davet etmeden önce bilmek gerekir. Dikkatsiz olma. Uyanık olun.

Search.searchcfpdf.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.searchcfpdf.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *