Nasıl Search.mycurrentnewsxp.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.mycurrentnewsxp.com

Search.mycurrentnewsxp.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.mycurrentnewsxp.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search.mycurrentnewsxp.com olmuştur bir tipik tarayıcı korsanının ana amacı olan adware teşvik etmek sınıflandırılmış. En kısa zamanda bu Web sitesi bilgisayarınızda yüklü, hemen Search.mycurrentnewsxp.com varsayılan ana sayfası ve arama motoru değişecek ve sistem çok sayıda ticari açılan reklam pencereleri ile takılıyor. Ayrıca, müdahaleci reklam tarafından sağlanan SerfSearch.com, Internet hızı, yavaş tarama oturumları rahatsız ve böylece korsanının sanal makinenizde tutmak neden sık sık sistem darbeye kesinlikle tavsiye edilmez.

Unutmayın ki eğer Search.mycurrentnewsxp.com üstünde senin PC sunmak, her zaman bir nedeni vardır ve bu program size sorunları sürü neden yeteneğine sahiptir bilmeli. Yerini öğrenmek ve kötü niyetli korsanının hemen sistemden silmek için bu konuları ile ilgili önlemek için tek yolu bu.

Garip gelebilir, ancak çoğu durumda, bilgisayar kullanıcıları Search.mycurrentnewsxp.com yüklemek sistemlerinde kendilerini olanlar. Benzer şekilde diğer müdahaleci uygulamalar, Search.mycurrentnewsxp.com sen download o bile farkında olmadan başarabilir miyim çok zeki. Çoğu zaman, korsanının makinenizi diğer uygulamalarla birlikte girer ve ana sayfası ve web tarayıcınızın değiştirilir ve ekranınızda gösterilen ticari reklam tonlarını başlatmak kadar varlığını gizli tutar.

Remove Search.mycurrentnewsxp.com
The Search.mycurrentnewsxp.com Virus

PC sızmaya Search.mycurrentnewsxp.com, kullandığı bazı yolları vardır. Bu spam e-posta eklerini, bozuk bağlantıları ve Web siteleri saklanıyor, ya da sadece sahte bir sistem veya program güncelleştirmesi poz içerir. Örneğin, Adobe Flash Player ya da Java güncelliyoruz, ama bunun yerine, sanal makinenizde bir kötü niyetli, müdahaleci ve tehlikeli adware araç yüklüyoruz ikna. Yani, istemeden de olsa adware sisteme yüklemek önlemek istiyorsanız, çok dikkatli ve bu acele, saflık, unutma ve oyalama kesinlikle size hiç yardımcı olmayacaktır.

İçinde durumda Search.mycurrentnewsxp.com PC’NİZDE yüklü, web tarayıcınızı işe yaramaz ticari reklam sesleri ile sular altında alırsınız. Bunlardan herhangi birini tıklatırsanız, sen daha istenmeyen malware sisteme yüklemek son olacak unutmayın. Ayrıca, Web’de gezinmek çalışın her zaman açılır pencereler görünür gibi değişik sorunlar bir sen neden yeteneğine olduklarından. Zaten belirtildiği gibi bu konular arasında sık sistem gürültüyle çarpmak yaşıyor ve tarama etkinlik kesmeden, Internet hızı, yavaşlama vardır. Böylece, yapabileceğin en iyi şey Search.mycurrentnewsxp.com bilgisayarınızdan hemen kaldırmaktır.

Her durumda, en büyük sorunu ile Eğer uğraşmak gerekecek Search.mycurrentnewsxp.com, bilgisayarınıza bulaşmış, sizin kişisel ve finansal verileri çalmak korsanının yeteneğidir. En kısa zamanda Search.mycurrentnewsxp.com PC, girer, tarama faaliyetleri ve kataloglar izleme başlar her hareketini online. Adware sizinle ilgili yeterli bilgi topladıktan sonra bu bilinmeyen üçüncü program destek kişilerle paylaşır ve onlar kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz. Bu nedenle, sadece Search.yourmapsnow.com sistemden silmek ancak aynı zamanda gelecekte zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı korumak gerekir.

Search.mycurrentnewsxp.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search.mycurrentnewsxp.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Search.mycurrentnewsxp.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *