Nasıl Search.lavradoor.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.lavradoor.com

Search.lavradoor.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.lavradoor.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tarayıcınıza hiç yetkisi hiçbir anım yok garip değişiklikler fark ettin mi? Ana sayfa, yeni sayfalar ve arama motoru yerini almış Search.lavradoor.com Web sitesi tarafından? Hizmetkarlar kötü haber olmak istemem ama, bilgisayarınızın tarayıcı korsanı tarafından infiltre gibi görünüyor. Tarayıcı ayarlarınızı değiştirme gibi şüpheli uzantıları ve hiçbir şekilde yararlı bulunmaktadır araç çubukları yüklemek gücüne sahiptir.

Gaspçı’nın ana faaliyet çok sayıda tacizkar reklamlar kurbanla bombalamaya ve özel fırsatlar ve satış, şeklinde özel teklifler çoğu açılır pencereleri ve kuponlar, iletileri, yanıp sönen sahte güncelleştirme isteklerini, çünkü vb

Search.lavradoor.com elde etmek mümkün tarayıcı geçmişi, alışkanlıkları ve hatta arama sorgularına, gibi web bilgileri kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu reklam tür oluşturmak bu pest için çok kolay olurdu. Kötü amaçlı yazılım bu tür temel amacı PPC (Pay-Per-Click) gelir oluşturmaktır.

Remove Search.lavradoor.com
The Search.lavradoor.com Virus

Tarayıcınızı ele almamak isterseniz korsanının dağıtım en yaygın anlamı yazılım demetleri, sahte güncelleştirmeleri, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, spam e-postalar, vb vardır, kendini gelecekteki bir enfeksiyondan korumak için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır.

Internet’ten yazılım Custom/ Gelişmiş yükleme seçmenizi öneririz. Bu şekilde herhangi bir program veya şüpheli hiç ile başlayan indirmek istedim bulmak uygulama sadece seçimini kaldırabilirsiniz.

Ayrıca, yalnızca lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen kendi yazılım güncelleştirmeleri aldığınızdan emin olmak için tüm kullanıcılara tavsiye ediyoruz. Bilgisayarınızdaki bir programla güncelleştirmenize olanak çağrısı rasgele bir pop-up güvenmek tehlikeli olduğunu kanıtlayabilir. Rastgele pop-up ve reklamlar üzerinde yanılmak zaman çok dikkatli olmanız gerekir. Ne onların arkasında gizlemek asla bilemezsiniz.

Tarayıcı korsanları olmak çok tehlikeli kabul edilmez iken, onlar göz ardı gerekir değil. Bu korsanı tarafından oluşturulan reklam backdoors hackerlar, onlara özel verileri çalmak ve kar için diğer üçüncü taraflarla paylaşmak için açılması için talep virüslü kaynakları olup çıkmak. Sadece bu değil, hatta başka bir virüs tuzağa düşebilir değil.

Tarayıcı korsanları, bilgisayarınızda istediğiniz bir şey değildir. Üstünde senin PC kendi var olup olmadığını belirlemek gibi onları bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir. Bu görevde sana yardım edebiliriz. Sadece bizim ayrıntılı talimatları izleyin.

Search.lavradoor.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.lavradoor.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *