Nasıl Search.heasytowatchnews2.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Search.heasytowatchnews2.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.heasytowatchnews2.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sürekli Search.heasytowatchnews2.com Web sitesine yönlendirildi mı? Bunun nedeni bilgisayarınızın sızmış bir tarayıcı korsanının. Tarayıcınızın ayarlarını değiştirmek gibi web geçmişi, sörf alışkanlıkları, arama sorguları, vb gibi verileri elde etmek için bilinir. Belirli bir kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu reklam içeriği oluşturmak için bu bilgileri kullanır.

Search.heasytowatchnews2.com kurbanları kendilerini gösterilen reklamlar ve sık sık teşvik özel fırsatlar ve satış, açılır pencereler için çekici bulacaksınız özel Kuponlar, teklifler, yanıp sönen mesajları, sahte güncelleştirmeleri, vb.. Tarayıcı korsanının temel amacı gelir pay-per-click veya başına ödeme görünümü yöntemle oluşturmaktır. Dahası, bu korsanının homepage, yeni sayfalar ve tercih edilen arama motoru Search.heasytowatchnews2.com sayfasıyla değiştirmek için yeteneğine sahiptir.

Tarayıcı korsanları birçok şekilde dağıtılabilir. Şu ki, sen bu izin olmadan bilgisayarınızı bulaştırmak olamaz. Öyle. O kendini erişim verdi. Yaptıysa bilmeden ya da değil önemli değil. Bunun içinde icar içine kandırmak için en yaygın yolu vardır özgür yazılım demetleri, sahte güncelleştirme isteklerini, spam e-postalar, sel eğe, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, tarafından her zaman için gelişmiş bir tercih için size tavsiye bir potansiyel korsanının enfeksiyonu önlemek için vb

ya da yazılımı Internet’ten yüklerken özel yükleme. Bu şekilde gizli kötü amaçlı yazılım aracılığıyla fark edilmeden kaçırmak imkansız hale ne aslında, bilgisayarınızda yüklü üzerinde tam denetime sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sadece herhangi bir program veya daha önce karşıdan yüklenen pakette açıklanmadı uygulama kaldırın. Şüpheli ya da gereksiz gördükleri herhangi bir yazılım için aynı şey geçerli.

Tarayıcı korsanları olmak çok tehlikeli kabul edilmez. Yalnızca, tüm bilgisayar sisteminize tarayıcı etkilediğinden gerçek virüsleri, değiller. Yine de, onlar zararsızdır anlamına gelmez. PC’NİZDE Bu haşere ihtiyacım yok. Uzun süre etkisini daha kötüye gider, bilgisayarınızda ücretsiz dolaşmak için bırakın. Sonunda tamamen çökmesini amacı sisteme aşırı yük daha fazla ve daha fazla reklam oluşturur. Bu programlar ve uygulamalar yavaş koşma yanında takip Internet bağlantı hızınıza yavaşlama ile başlar. Ve hepsi bu değil.

Reklamlar ve pop-up Search.heasytowatchnews2.com tarafından oluşturulan arka kapı çalmak senin özel veri ve kar için üçüncü kişilere satmak isteyen korsanlara karşı açabilen tehlikeli olabilecek kaynakları yeniden yönlendirme. Bu tür sonuçları önlemek istiyorsanız, bu kötü amaçlı parazit en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir. Bu görevde sana yardım edebiliriz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Search.heasytowatchnews2.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.heasytowatchnews2.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *