Nasıl Search.hdirectionsandmap.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.hdirectionsandmap.com

Search.hdirectionsandmap.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.hdirectionsandmap.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search.hdirectionsandmap.com popüler ve yararlı platformları için hızlı erişim düğmeleri içeren arama motorudur. İki katıştırılmış bağlantılar bar bulunmaktadır. İlki, yer altında belgili tanımlık aramak tarla, Amazon, Gmail, Google Maps, Bing Haritalar, Geico ve YouTube hızlı erişim sağlar. Bağlantılar ikinci kümesi gömülü bir araç yerleşik olarak bulunur. WeatherMap, My News Wire, Facebook için bağlantılar sağlar ve platformlar yön ve haritalar için yukarıda. Gömülü araç her zaman kullanılabilir olması anlamına da gelmektedir çünkü hızlı erişim düğmeleri iki kümesi birkaç ortak Web siteleri paylaşmak. Sık sık, Search.hdirectionsandmap.com seyahat Eğer sizin için uygun olacaktır. Biz platform önermiyoruz. Güvenlik araştırmacılara göre bir tarayıcı korsanının ilişkilidir.

Search.hdirectionsandmap.com ı ana sayfam olarak buldu ve varsayılan arama motoru, bilgisayarınızda bir gün geçiş yaparken, sinsi programa kurban düşmüş. Çok sayıda kullanıcı bu onlara olduğunu şikayet. Korsanının yolunda fark edilmeden sisteme gizlice. Bunun olması için çeşitli yolları vardır. Tercih edilen dağıtım teknik donatılacak denir. Freeware, shareware ve korsan programları bilgisayarınıza kötü niyetli araç yüklemek kabul içine hile. Onlar bir bonus olarak sunmak ve varsayılan başına yüklemelerde içerir. Şartlar ve koşullar programınızı tercih işleme sırasında okuma atlarsanız, sen başka bir yardımcı program bununla paralel olarak yüklenmek üzere zamanlandığı habersiz kalır.

Remove Search.hdirectionsandmap.com
The Search.hdirectionsandmap.com Virus

Spam e-postaları dosyaları yardımıyla Search.hdirectionsandmap.com korsanının aktarın. Sinsi program gönderenin e-posta için ekler sözde bir belge arkasında gizli kalacaktır. Birçok durumda, spam yasal şirketlerin ve kuruluşların yanlış. Bu hakiki görünüyor onların mesajları yapmak yardımcı olur. Belirli bir mektup gibi belirtilen varlık gelen onaylamak için kullanılabilir kişiler kanıtı. Tüm diğer verileri kolayca kopyalanabilir gibi en iyi göstergesi, e-posta adresidir. Korsanının yaymak için en kolay yolu arabayla aracılığıyla indirme var. Bozuk bir Web sitesi veya güvenliği aşılmış bir bağlantıyı izledikten sisteminize transfer uğursuz programı için yeterli olabilir. Güvendiğiniz çevrimiçi kaynaklardan hakkında dikkatli olmalısınız. Gerekirse senin araştırma yapın.

Search.hdirectionsandmap.com korsanının, reklam destekli bir programdır. O-ecek göstermek size cazip giyim, teknolojik cihazlar, mobilya, Aksesuar, dahil olmak üzere çeşitli maddeler için Bahçe ekipmanları, Oyunlar, oyuncaklar, dekoratif öğeler ve diğerleri sunuyor. Seçme fırsatlar reklamlar aracılığıyla getirilecek. Senin perde-ecek var olmak pop-up, pop-under, afiş, kupon kutuları, satır içi, bağlamsal, kayan, interstisyel, geçiş, karşılaştırma ve diğer tür reklamlarını sürekli olarak su basması. Bu ilk başta bir baş belası olacak, ama çok rahatsız edici ve müdahaleci zamanında başa çıkmak için olacak. Ayrıca, olası bir güvenlik tehdidi reklamlardır. Onlar kötü amaçlı yazılım-infüzyon Web siteleri için yol açabilir. Search.hdirectionsandmap.com arkasındaki insanlar onlar için bağlantı platformlar için hesap.

Search.hdirectionsandmap.com Web sitesi bir Cayman Adaları şirkete ait Eightpoint Technologies Ltd. adı tarafından Reklam Hizmetleri polarite Teknolojileri Ltd, Limasol, Kıbrıs dayalı bir şirket tarafından özel bir lisans altında dağıtılır. Her iki varlıklar güvenlikle ilgili sorunlar için sorumluluk üstlenmez istedim. Giriş duyarlı olan sızdırılmış ve kötü amaçlı yazılım taahhüt korsanının çevresinde olası sorunları içerir. Gizli program tarama geçmişi, Çerezler, tuş vuruşlarını, IP adresi, coğrafi konum, alan kodu, demografik profili, ikamet, e-posta hesabı, telefon numarası, kullanıcı adları, şifreleri, mali kimlik bilgileri ve diğer ayrıntıları izleme kaydeder. Search.hdirectionsandmap.com korsanının sahipleri darknet piyasalarda toplanan bilgileri satmak.

Search.hdirectionsandmap.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search.hdirectionsandmap.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.hdirectionsandmap.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *