Nasıl Search.hcouponsimplified.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.hcouponsimplified.com

Search.hcouponsimplified.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.hcouponsimplified.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Kötü haber bir habercisi Search.hcouponsimplified.com sayfasıdır. Sen çok değmek senin tarayıcılardan biri olarak her zaman açık bir işareti bir siber enfeksiyon görmek. Evet, gemide bir parazit var. Tam olarak tarayıcı korsanının. Gaspçı ve sayfanın el ele gider. Bu yüzden sitenin görünümü bir ipucudur. En kısa zamanda bunu fark dikkat gerekir bir uyarı işareti. Enfeksiyona karşı acil önlemler almak zorunda. Sadece bu pozlar riski hiçe sayarak ve hiçbir şey yapmadan korsanının yükselmek ve bazı geri dönüşümsüz hasara neden için yeterli zaman vermek.

İşler kontrolden giderse, senin çıkmaz kötüleşeceğini. Davetsiz misafir de kaldırma çok daha zor zaman karşı karşıya gelecek. Yapmak değil koymak yukarıya ile onun maskaralık ama senin makine temizlemek için elinden geleni yap. Hijacker olarak yararlı ve zararsız görünebilir ama kesinlikle değil. Bu kötü amaçlı bir program bahsediyoruz ve bu tür programlar ve hırsızlar tarafından geliştirilmiştir. Bir hırsız oluşturma zararsız olabilir Sence? Tabii ki, değil. Her biri bir amacı ve iyi bir vardır. Kendine bir iyilik yap ve hacker planın bir parçası olmak değil. Pis haşere nerede saklandığını bulmak ve oracıkta çıkarın. Gecikme yok! Gecikmeler pişmanlık için yol.

Korsanının girer kez online faaliyetleri cehennemi açmak. Artık tarayıcılar sorumlu olduğundan artık hiçbir şey aynı değil. Korsanının hepsini enjekte eder ve her türlü yetkisiz değişiklik yapar. Bu yüzden yeni ana sayfası ve arama motoru olarak Search.hcouponsimplified.com site ile sıkışmış. Oraya koymadım. Korsanının yaptım. Ve onu şimdi gördüğünüz ne arama sonuçlarını kontrol ediyor.

Size sağlanan sonuçlar güvenli olduğunu düşünmüyorum. Bunların çoğu kesinlikle değil. Hackerlar korsanının pay-per-click gelir elde edebilirsiniz böylece belirli sayfalara trafiğini artırmak için kullanın. Bu yüzden zararlı sonuçları bozuk gösterir. Eğer sen tıkırtı, sahtekarlardan para alıyorum. Onlar daha iyi yönlendirilmiş gölgeli her sayfa için ödeme ve bize inan, çok yönlendirildi.

Remove Search.hcouponsimplified.com
The Search.hcouponsimplified.com Virus

Sürekli müdahalelerine acı internette gezinmek imkansız bir görev haline gelir. Gölgeli sonuçları tüm ekran ve kapak. Şüpheli sayfaların ton ziyaret etmek zorunda kalırlar. Ve ilgili reklamlar unutmayalım. Gaspçı da günlük bazda sayısız reklam ile basar. Online bu şartlarda yapılmış her türlü iş almak düşünün. Senin kendi PC kaçınarak başlayacak ve dürüst olmak gerekirse, bu muhtemelen en iyisi. Korsanının kaldığı sürece her zaman malware riske maruz kalır. Çıkarın ve her şey normale geri dönecektir. Tartışmalar zaman kaybetmeyin. Bu veba temelli kurtulmak ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Korsanının kurbanların makineleri incelik ve hile girer. Görünüşe göre infiltrasyon freeware demetleri, spam mesajlar, sahte reklamlar, sahte güncelleştirmeleri, güvenliği aşılan sayfaları ve bağlantılar, vb gibi eski ama altın anlamına gelir. Ama en başarılı olmak için gerekeni, dikkatsizlik. O olmadan, yukarıda belirtilen yöntemlerden hiçbiri çalışır. İzni vermemeniz gerekir. Tam tersini yapmak ve ekstra uyanık olmak. Ne tıklattığınız dikkatli olun.

Her zaman bir program/ güncelleştirmesini yüklerken şart ve koşulları okuyun. Gölgeli sayfaları uzak dur. Yalnızca güvenilir download kaynak kullanın. Hiçbir zaman–dan bilinmeyen gönderen e-postalarınızı açık ve eklerini yüklemeyin. Aynı sosyal medya şüpheli iletileri için geçerlidir. Her zaman tetikte olun. Crooks, etkin olmayan işbirliği olmadan başarılı olamıyor. Onların iş daha kolay ve ihmal ve kendinizi kolay bir hedef yapma yapma.

Search.hcouponsimplified.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search.hcouponsimplified.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.hcouponsimplified.com–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *