Nasıl Search.gmx.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.gmx.com

Search.gmx.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.gmx.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search.gmx.com sayfa görünümünü sisteminiz için kötü haberdir. Bir siber enfeksiyonu varlığını gösterir. Evet, şu anda bir tarayıcı korsanının ile bulaşmış ve buna karşı daha iyi ne kadar çabuk davranıyorsun. Sabit görüntü Search.gmx.com Bu ve o kulak uyarı işareti kabul edin. Bir kez daha önce güvenilir tarayıcılar alarak spot, önlemler almak. Hava korsanı gemide sahip dalabilir bir şey değildir. Bunlar işgüzar, kötü niyetli, tehlikeli ve can sıkıcı. İle sıkışmış bir farklı değil. En kısa zamanda nerede saklandığını bulmak ve durumu kötüleşir önce silin. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. Şimdi al. Zararlı her saniye gemide sisteminiz bozuk ve zarar için kullanır. Bunu yapmak için daha fazla zaman vermeyin. Nerede gizlenmiş bulmak ve oracıkta silin. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Başarılı bir yüklemenin ardından, bu enfeksiyonun herhangi bir zaman kaybetmiyor. Hemen büyük bir karışıklık yapmak başlar. Her hangi bir kabusa dönüşür senin browsing deneyim ile başlar. Online gitmek her zaman, Search.gmx.com sayfasına bakın. O her yerdedir. Tek bir online hareket kesintiye uğratmasını onsuz yapamazsınız. Yeni bir sekme açtığınızda vardır. Bir arama yazdığınızda vardır. Kendisine her zaman yönlendirildi. Site ana sayfası ve arama motoru arkana bile yerini alır. Ama hepsi bu değil. Ekran da tamamen reklamlara her türlü ile kaplıdır. Gördüğünüz afiş, Kuponlar, fırsatlar, indirimler, metinler, video reklamları, vb. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları pop-up ağır değildir. Bu şartlar altında yapılmış her türlü online iş almak düşünün. Bu imkansız.

Remove Search.gmx.com
The Search.gmx.com Virus

Reklamlara haşhaş ve sayfaların içeriği engelleme her zaman görünür. Bazen onlar bile sağ fare imleç altında görünür. Eğer sen tıkırtı, senin çıkmaz daha da kötüye. Bu reklamlar güvenilir değildir. Bunların çoğu ve sponsor daha fazla enfeksiyonlar teslim. Tek bir tıklama alır senin için başka bir şey üstünde senin PC daha fazla zararlı davet etmek. Bir şey üzerinde’ı. Gemide korsanının ile sürekli malware riske maruz kalır. Online faaliyetleri etkin bir şekilde harap oldu. Ancak, çevrimdışı etkinliklerinizi de etkilenir.

Gaspçı’nın maskaralık nedeniyle makine underperform başlanır. Bu çöker ve sık sık donuyor. O uyarı olmadan yeniden doğmuş gibi. Herhangi bir içerik doğru şekilde görüntülenmesini zorluk başlar. Korsanının temelde senin kendi makine üzerinde – hem çevrimdışı kullanmalarını engeller. Bununla bir şey koymayın. Haşere ASAP kurtulmak ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Ne kadar çabuk, daha iyi kaldırmanız. Tereddüt etmeyin. Şimdi harekete geçin!

Nasıl korsanının girdiniz mi? Sadece korsanının seni zorladı çünkü yeni başlayanlar için Search.gmx.com site ortaya çıktı. Ama korsanının kendisi zaten içinde senin sistem. Buraya nasıl geldi? O kurulmuş değildi. Sizin tarafınızdan. Muhtemelen bu haşere yükleme hatırlamıyorum ve bu normaldir. Seni oyuna getirdi. O kendisini seni kaybetmek için başlangıçta ortaya değil. Belli ki, bu sadece çünkü sen duyuru bir şey çok dikkatsiz ile başarılı oldu.

Korsanının muhtemelen başka bir program indirilen ve installed üstünde senin PC ile birlikte olduğunu. Ancak, bir acele vardı ve sen gibi hüküm ve şartlarını okumak için zaman almadı. Sen tıkırtı “ı accept” hemen geliyor, değil mi? Bu büyük bir hatadır. Bunun bir daha olmasına izin vermeyin. Donatılacak tekniği sadece kullanıcıların ihmal nedeniyle etkili olur. Bir dahaki sefere bir şey üstünde senin PC yüklemeye karar hatırlıyorum.

Search.gmx.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search.gmx.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.gmx.com–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *