Nasıl Sax.perfonspot.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Sax.perfonspot.com

Sax.perfonspot.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Sax.perfonspot.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sürekli reklamları Sax.perfonspot.com tarafından sağlanan ton ile alı var? Online gitmek her zaman gölgeli sayfalara yönlendirildi mı? Evet ise, biz sizin için kötü haberlerim var. Makinenizi bir enfeksiyon liman. Bir adware tam olarak bir tane. Zararlı makinenizi girmeyi başarmış ve online müdahalelerine varlığını sonuçlarıdır. Panik yok. Adware zararlıları çözmek o kadar zor değildir. Özellikle yönergeleri ve hızlı reaksiyonlar, doğru kümesiyle, enfeksiyon ile hiçbir sorun ilgili olmalıdır. Ama acil eylem açısından büyük önem taşıyor. Bunu aklından çıkarma.

Belgili tanımlık adware gemide yeterli vakit geçirirsen, şeyler yükselmek ve senin çıkmaz da kötüleşeceğini. Sen yüz yetkisiz erişimlere karşı daha fazla olacak. Zararlı neden olan sorunları şiddetinde de büyüyecek. Bunun olmasına izin vermeyin. Sax.perfonspot.com site noktaya en kısa zamanda, bir uyarı olarak al ve bunu dikkate alın. Kötü adware nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. Eğer yapmazsan, buna pişman olursun. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Belgili tanımlık adware tarama deneyiminizi bir kabus içine döner. Normalde artık Web’de sörf yapılmaz. Tüm ekran afiş ile kaplıdır, fırsatlar, teklifi, metinler, açılır pencereler, video reklamları, büyük fırsatlar, en uygun fiyatlarla, karşılaştırmalar, vb. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları şimdi reklamlarında ağır. Ne zaman bir reklamı tıkladığınızda hackerlar enfeksiyon arkasında kar kazanç. Bu pay-per-click mekanizması denir. Tıkladığınızda, hırsızlar parayı. Gölgeli bir sayfasına yönlendiriliyorsunuz, crooks bile daha fazla para almak. Dahası da var, yine de. Reklam yazılımı tarafından oluşturulan bir şey güvenilir değil. Bağlantıları ve reklamlar çoğu kesinlikle bozuk ve kötü amaçlı yazılım teslim. Tek bir tıklama sana yeter daha fazla parazit PC indirmek için. İhtiyacın olan son şey bu.

Remove Sax.perfonspot.com
The Sax.perfonspot.com Virus

Makinenizi zaten şu anda ile sıkışmış haşere nedeniyle düşük performans. Bu gecikme ve her zaman çöker. Programlar almak yüklemek için ages. Sistem hiçbir belirgin nedenle yeniden doğmuş gibi. Bu bir kabus olmalı. Bununla bir şey koymayın. Zaman geçtikçe bu sadece daha kötü olacak. Şimdi önlemleri. Bu makalenin sonunda bizim takip etmek kolay temizleme kılavuzu kullanın ve makinenizi tamamen temiz. Ve şimdi yapın. Reklam yazılımını da özel bilgi casusluk tarafından tehlikeye atıyor ve tüm bu geliştiricileri için bulduğu gönderme. Bunun olmasına izin vermeyin. Virüs kurtulmak.
Nasıl bununla did sen almak bulaştırmak?

Sax.perfonspot.com site adware nedeniyle ortaya çıktı. Ama belgili tanımlık adware içeri nasıl girdin? Görünüşe göre değil gibi büyü tarafından. Bu izin oldu. Sizin tarafınızdan. Belgili tanımlık adware bir programdır ve girmek için izniniz gerekiyor. Tabii ki, gönüllü olarak asla vermeyeceği ve bu yüzden mümkün olan en şekilde zararlı istiyor. Ona temelde kabul içine numara. İnfiltrasyon bozuk bağlantıları ve sayfaların, gibi eski ama altın araçlarının ortaya sahte program güncellemeleri, spam e-posta mesajları, gayri meşru sel, freeware/ shareware demetleri, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, vb

Bu yöntemlerin her biri-ecek iş eğer sen Senin dikkatsizlik sağlar. Ama hiçbiri-in onları olmadan başarılı olmak iyi. Bununla nereye gidiyoruz görüyor musun? İhmalkar ve dikkati olmak sadece enfeksiyonlara yol açar. İlk okumadan her şeye evet demek eğer malware PC’nize kapılar açılıyor. Crooks iş daha kolay yapmazlar. Daha uyanık olun ve senin bilgisayar virüs tutun.

Sax.perfonspot.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Sax.perfonspot.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Sax.perfonspot.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *