Nasıl Sax.peakonspot.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Sax.peakonspot.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Sax.peakonspot.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sax.peakonspot.com Web sitesi görürseniz, bilgisayarınızda adware olduğu anlamına gelir. Çok sayıda müdahaleci reklam ve açılır pencereleri, özel fırsatlar formunda kez oluşturan kötü bir parazit ve satış, özel fırsatlar ve kupon, iletileri, yanıp sönen sahte güncelleştirme isteklerini, vb. Kullanıcı bu tür reklamlar çok çekici bulacaksınız. Bu onların browsing Tarih, alışkanlıkları ve böylece kurban tıklayın büyük olasılıkla hedeflenmiş içeriği sağlamak için arama sorguları, elde etmek için adware’nın yeteneği nedeniyle biridir.

Ne yaparsan yap, bu tuzağa düşmemek gerekir. Ne tehlikesi bu şüpheli Reklamlara yalan olabilir asla bilemezsiniz. Çok hackerlar bilgisayarınıza erişimlerini uzakta bir tıklama olabilir mümkündür. Bu da onlar için çok kolay, kişisel bilgilerinizi çalmak yapar. Onlar da diğer virüs tarayıcı korsanları, solucanlar, ya da hatta Truva atları ve ransomware gibi PC bulaştırmak seçebilirsiniz saymıyorum bile. Bu olay şansını küçük olabilir, ama riske tavsiye.

Adware kez ücretsiz bohça bilgisayar yazılımı, sahte güncelleştirme isteklerini, spam e-postalar ve ekleri, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, torrent dosyaları, vb dağıtılır. Bu kötü amaçlı yazılım kendi bilgisayarınıza sızmak olamaz. Senin yardımına ihtiyacı var. Bu bir şekilde size erişim bu izni anlamına gelir. Sık sık kullanıcıların zararlı parazitler, farkında bile olmadan sağlar. En yaygın durumlarda bu yazılım internetten indirdiğinizde hızlı bir kurulum için tercih olur.

Kötü hamle. Bu şekilde kötü amaçlı yazılım aracılığıyla fark edilmeden gizlice için kolaylaştırmak, yüklemeye çalıştığınız yazılım paketi tam içeriğini görmek mümkün olmayacak. Ne yapmak için bizim okuyucu tavsiye onlar üstünde onların bilgisayar yüklü olmak istiyorum hangi programları üzerinde tam denetiminiz edebilmek için bir özel veya Gelişmiş yükleme işlemi, takip etmektir. Herhangi bir şüpheli program veya gereksiz gördükleri uygulama fark ederseniz, sadece seçimini kaldırabilirsiniz.

İyi haber ise, sadece, tarayıcı değil tüm bilgisayar sistemi bozar çünkü adware gerçek bir virüs değil. Kötü haber ise, bu zararsız değil. Sonunda, tüm oluşturulmakta reklamlara ve gürültüyle çarpmak ya da sık sık dondurma başlayacak tarayıcı aşırı. Uzun süre belgili tanımlık adware ücretsiz üstünde senin PC, sonuçları daha kötüye gider gezme izin verilmez. Yakında web üzerinde yapılmış her türlü iş yapmak mümkün olmayacaktır. Tarayıcı kadar çok reklam görüntüleme tutmak için mücadele beri kadar sistem yakalar ve her zamankinden daha yavaş gerçekleştirmek başlar, bu uzun sürmez.

Kesinlikle çok geç olmadan sanal makineden kaldırılmış zararlı haşere istiyorum. Web gizliliğinizi korumak ve daha dönmek için güvenli ve reklam içermeyen browsing deneyim, bu kötü amaçlı yazılımlar en kısa zamanda kurtulmak ihtiyacın var. Bu görevi size yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken bizim talimatları uygulayın.

Sax.peakonspot.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Sax.peakonspot.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Sax.peakonspot.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *