Nasıl Saferbrowser Yahoo Search (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Saferbrowser Yahoo Search kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Saferbrowser Yahoo Search kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Saferbrowser Yahoo Search tarayıcı korsanının Virüs ailesine ait. Böyle kötü amaçlı yazılım bilginiz veya araç çubukları ve genellikle de bulaşmış uzantıları yüklemeye olanak sağlayan kullanıcının onayı olmadan tarayıcı ayarlarını değiştirmek onun yetenek için bilinir. Tarayıcınızı ele, daha fazla nedir, senin perde-ecek başlamak-tacizkar reklamlar, açılır pencereler, fırsatlar, kuponlar, teklifler, her türlü sel vb

böyle reklam çekici bulmak büyük olasılıkla kurbanlar. Bu bir tesadüf değil. Hava korsanı, Kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu reklam içeriğin oluşturmak için tarama geçmişi ve alışkanlıkları kolayca alabilirsiniz. Ana amacı bu kötü amaçlı yazılım, pay-per-click gelir oluşturmaktır.

Böyle bir kötü amaçlı yazılım çoğunlukla virüslü reklamlar dağıtılır ve software hediye ederken, başka yollar bulmak onun yol üstünde senin bilgisayar sistem korsanının için. Böyle demek bunlarla spam e-postalar ve ekleri, sel eğe, sahte güncelleştirme isteklerini, şüpheli bağlantılar ve daha birçok için sınırlı değildir. Kullanıcılar kendi yazılım yasal kaynaklardan almak için ve onların bilgisayar yazılımı güncelleştirmek için bir bağlantıyı izleyerek için onları teşvik etmek herhangi bir şüpheli açılır pencereler üzerinde’i tavsiye edilir.

Çünkü ancak bu şekilde ne aslında, bilgisayarınızda yüklü üzerinde tam denetime sahip özel veya Gelişmiş yükleme işlemi için gözle şiddetle tavsiye edilir. Kolayca herhangi bir program veya şüpheli bulmak gerek yok seçeneğinin işaretini kaldırabilirsiniz.

Tarayıcı korsanları gücünü asla küçümseme. Rahatsız edici reklam saldırı çok tehlikeli değil görünebilir, onlar için yönlendirebilirsiniz siteleri diğer tehlikeli tehditleri gizleyebilirsiniz. Özel bir teklif tıklayarak ama gerçekte, Eğer bir arka kapı korsanlara karşı açabilirsiniz virüslü bir sayfaya gönderileceklerdi. Hackerlar ne yapabilirim, biliyoruz değil mi? Parolalar, IP adresleri, banka hesapları, kredi kartı numaraları, oturum açma kimlik bilgileri gibi kişisel veri, vb kolayca onların eline düşebilir ve onlar bile kar için üçüncü kişilere bu tür bilgileri paylaşmayı seçebilirsiniz.

Tehlikeye senin bilgi almak ya da ransomware ya da Truva atları gibi daha tehlikeli bir şey için kurban istemiyorum, hemen bilgisayarınızdan kötü amaçlı bu Saferbrowser Yahoo Search korsanının kaldırmalısınız. Nasıl başarılı bir şekilde bu görevi yönetebileceğiniz dışarı bulmak için bu makaleyi okuyarak bu devam.

Saferbrowser Yahoo Search kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Saferbrowser Yahoo Search–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *