Nasıl Saerch.net (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Saerch.net

Saerch.net kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Saerch.net kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Saerch.net Web sitesi bilgisayarınızı artık enfeksiyon-Alerjik değil açık bir işareti olduğunu. Gemide bir tarayıcı korsanının var ve sayfanın görünümünü kendisini açığa onun yoludur. Her zaman site görürseniz, PC bulaşmış ve bir çıkış yolu aramaya başlamak gerçeğini kabul. Hava korsanı çoğunlukla son derece rahatsız edici olduğu için rezil ve onlar da tehlikeli mi Bu haşere tehdit hafife alma. Artık, neden için daha fazla zaman devam edecek sorun.

Saerch.net sayfa spot, uyarı sok. Gaspçı’nın saklandığı yer aramaya başlamak ve bulduğunda, hemen silin. Bu zararlı sizin için hazırladı maskaralık yaşamaya bekleme. Onlar küçük ama eninde sonunda yola, işler daha da kötüye yükselmek ve. Çok geç değil iken kendinizi koruyun. Ne kadar çabuk bu haşere yok olmuş, sen ve senin makine için daha iyi.

Gemide bu veba toprakları sonra tüm tarama deneyimi değişiklikleri. Korsanının tüm tarayıcılar bozar. Bu üç en popüler olanlar, yani Mozilla, Chrome ve Internet Explorer’ı içerir. Ama bu enfeksiyon her diğer tarayıcı de uzlaşma mümkün olduğu bilinmektedir. Böylece denetimini online deneyiminizi ele alarak onun sinir bozucu eklenti ekler. Yeni başlayanlar için konusunda anlaşmamış mıydık, ayarlarında yapılan değişiklikler fark edeceksiniz. Parazit değişiklikler için onay ihtiyacı yok. Yani, bu senin homepage ve arama motoru ile Saerch.net sayfa yerini alır. Bu Web sitesi online gölge olur.

Remove Saerch.net
The Saerch.net Virus

Her zaman çok değmek senin tarayıcılardan biri olarak sayfa açılır. Ve yalnız değil. Korsanının sayesinde entrikalı siteler ton ziyaret etmek zorunda kalırlar. Neden? Çünkü bu şekilde crooks boost web belirli sayfalara trafik ve pay-per-click gelir kazanç. Sizin pahasına. Bunun dışında enfeksiyon tarayıcılar reklamlarla enjekte eder. Çok sayıda, rahatsız edici reklam kapak PC ekran günlük olarak. Normalde sürekli kesilir gibi eskisi gibi Web sörf yapılmaz. Ayrıca, çevrimdışı etkinliklerinizi de tehlikeye.

Makine, genel olarak, bu haşere tarafından etkilenir. Lag ve sık sık çökmesine bilgisayarınızı başlatır. Halsiz ve çevrimdışı yapılan her çalışmanın bile alamıyorum. Bu noktaya ve denetimini yeniden kazanmak için tek yolu korsanının tamamen silebilirsiniz bu. Amacıyla, bu makalenin sonundaki bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu izleyin ve bu karmaşa bir dakika daha uzun bile koymayın. Doğru olanı yap. Bu parazit asla sizin için yararlı olması gerekiyordu ve bunu biliyorsun.

Nasıl bu haşere ile sıkışmış almak? Korsanının sisteminizde kaymak için kullanabileceğiniz birçok farklı teknikler vardır. Örneğin, bozuk sayfaları ve bağlantılar, üzerinden spam e-posta iletilerini, güvenliği aşılan sosyal medya mesajları, sahte program güncellemeleri, freeware/ shareware demetleri, üçüncü taraf reklamları vb. ve benzeri. Senin PC güvenli, dikkat için katılıyorum ve ne tıklayın tutmak istiyorsanız. Aslında malware davet ettiğiniz ise Adobe Flash player güncelleştirmekte olduğunuz düşünebilirsiniz. Her zaman tetikte olun. Web, dikkatsizlik için bekleyen parazit dolu. Kendinizi aldatmasın izin vermeyin. Hackerlar dikkat dağıtıcı ve acele için dua et. Bu yüzden onları vermek yok. İhmal enfeksiyonlara yol açar. Ne enfeksiyonlara yol değil dikkatli olduğunu.

Saerch.net Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Saerch.net–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *