Nasıl ROBLOX.COM (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

ROBLOX.COM kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu ROBLOX.COM kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Her zaman senin tarayıcılardan birini açık ROBLOX.COM sayfası görme sorunları açık bir işaretidir. Site içinde senin sistem bir tarayıcı korsanının parazit varlığını gösterir. İki el ele gider ve bu yüzden ROBLOX.COM görünümünü bir uyarı olarak alınmalıdır. Seni fark sonra korsanının zaten bir yerde senin makine karanlıkta saklandığını emin olun. Bunu uyarı dikkate alın. Ne kadar çabuk PC’nizi tehlikeli bir parazit limanlar gerçeğini kabul ve tedbirler, daha iyi.

Risk yok sayarak korsanının pozlar çok büyük bir hata olduğunu. Bunu bozmak için sisteminizde her saniye kullanır. Hızlı ve yeterli bir zorunluluk sizin durumunuzda önlemlerdir. Zararlı sisteminizde daha fazla zaman vermek değil. ROBLOX.COM site noktaya korsanının nerede saklandığını bulmak ve keşif silin. Aksi takdirde, sorunları ton için hazır olun. Bu sorunlar da hem sayılar hem de önem zaman geçer olarak artacak. Kendine bir iyilik yap ve korsanının’ın kalış kısa kesti. Ve gereksiz zamanını boşa harcama tartışılıyor. Var hayır IFS ve hakkında o ama yok. Zararlı gitmek zorunda. Şimdi!

Bu enfeksiyon girer gibi pisliği verme başlar. Aniden, varsayılan tarayıcı ayarlarınızı yapma hatırlamıyorum değişiklikleri fark etmeye başlarsınız. Bunun nedeni değil. Korsanının yaptım ve bu senin arkandan yaptım. Sizin izniniz gerekli değildi. Yani, sadece tercih edilen ana sayfası ve arama motoru are gone ve ROBLOX.COM kendi yerlerde olduğunu görmek favori tarayıcı bir yolu açın. Ne yaparsan yap, onları geri değiştiremezsiniz. Korsanının bu değişikliği yaptı ve bu konuda yapabileceğiniz bir şey yok. Bunun dışında sürekli vardı diğer sayfalara yönlendirilirsiniz olursa olsun ziyaret etmek gibi bir niyetim. Bu web trafiği çizme ve hacker gelir kazanan çünkü henüz, korsanının sen onları yönlendirir.

Ayrıca, ekranınızın tamamını reklamlara tüm şekil ve sayıca daha fazla haline formları ile tamamen kapalı ve her geçen gün daha zorlayıcıdır. Tarama deneyimi bir kabusa dönüşür. Ama daha fazla. Korsanının üzerinde casusluk ve online her hareketini izleyerek gizliliğinizi de tehlikeye atıyor. IPS, e-posta adresleri, kullanıcı adları, şifreleri, hesapları, tarayıcı ile ilgili veri, vb erişimi vardır. Özellikle şanssız iseniz, zararlı bile onun kişisel olarak tanımlanabilir ve finansal bilgilerinizi ele. Daha da kötüsü her şeyi korsanının erişebilir, arkasında crooks de erişiminiz olduğunu.

Özel hayatı artık özel göz önünde bulundurun. Bu yabancılar gündemler ile bilgilerinizi kullanabilirsiniz ne olursa olsun uygun gördükleri. Onlar da onlara üçüncü şahıslara satmak. Her halükarda, bu sizin için iyi bitmeyecek. Kolayca, bir dolandırıcılık ya da bile bir kimlik hırsızlığı kurbanı. Bunun olmasına izin vermeyin. Çok geç olmadan korsanının silin. El ile kurtulmak için bu makalenin sonundaki bizim kaldırma kılavuzu izleyin.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile ROBLOX.COM korsanının? Bu haşere kullanır yok tek infiltrasyon taktik vardır. Orada çok spam e-posta mesajları, bozuk sayfalar, eşler arası paylaşımı, sahte güncellemeleri, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, vb gibi. Senin makine korumak istiyorsanız, daha uyanık olmak. E-postalar gelen yabancılar açmayın. Ne tıklattığınız dikkatli olun ve ne kullandığınız kaynakları indirmek. Her zaman bir program/ güncelleştirmesini yüklerken şart ve koşulları okuyun. Sadece tetikte olun. Teyakkuz makinenizi güvende tutar. İhmal ve acele parazitler içinde davet ediyoruz. Doğru seçim yapmak.

ROBLOX.COM Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala ROBLOX.COM–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *