Nasıl Rexmox.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Rexmox.com

Rexmox.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Rexmox.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Rexmox.com sayfa görünümünü sorunları açık bir işaretidir. Site bir yerde gözlemliyor sisteminizde bir siber enfeksiyon belirtilir. Tam olarak bir adware böcekten. İçinde tespit edilmeden kayarak başardı ve şimdi PC tahribat wreaking. , Ama paniğe kapılmayın. Biz de senin için iyi haberlerim var. Belgili tanımlık adware mücadele nispeten kolaydır.

Bu da daha az zararlı daha diğer zararlıları ransomware ve Truva atları gibi kabul edilir. Acil önlemler alırsan, davetsiz misafir ile hiçbir sorun ilgili olmalıdır. Ancak, bu hastalığın tamamen zararsızdır anlamına gelmez. Tabii ki, değil. Öyle olsaydı, kötü amaçlı yazılım aile içinde olurdu.

Her enfeksiyon sorunları neden olur ve her enfeksiyon sonunda elden gider. Bu adware yeterince vakit geçirirsen, bu seni biraz geri dönüşümsüz hasara neden olabileceğini anlamına gelir. Bu senaryo için açılmak beklemek yok. Rexmox.com site noktaya bir kez belgili tanımlık adware nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. Tartışmalar zaman kaybetmeyin. Sisteminizde zararlı herhangi bir yeri vardır ve ne kadar çabuk sen çıkarmak o, daha iyi.

Başarılı bir yüklemenin ardından, zararlı hemen çalışmaya başlar. Ne o was mahluk için biliyor musun? Korsanların kötü amaçlı olarak hizmet etmek için. Daha net olmak gerekirse, reklam yazılımını belirli sayfalara web trafiği artırır ve sahtekarlardan pay-per-click gelir elde edebilirsiniz böylece reklamlarla amansız. Her bağlantılar, sayfaları veya reklamlara tıklama ile korsanların ceplerini doldurmak. Öyle. Onların sponsor ol. Daha endişe verici, nedir, nasıl reklamları adware seçtiği olsa size gösterir.

Şey, sana casuslar. Online her hareketini izler ve sizin gibi öğrenir. Ne sayfaları ziyaret ettiğiniz siteleri sık bir, ne arama sorguları, her şeyi yaparlar bilir. Sonra hangi ilgi kıvılcım reklamları görüntülemek için bu bilgileri kullanır. Bu şekilde, tıklatın için cazip olacak biliyor. Sinsi Taktikler, değil mi? Ama daha fazla.

Remove Rexmox.com
The Rexmox.com Virus

Belgili tanımlık adware senden çaldı hassas verileri yalnızca pazarlama amacıyla kullanılamaz. Bu kötü değil, ama kötü bir şey yoktur. Peki ya hackerlar kişisel olarak tanımlanabilir ve mali kimlik bilgilerinizi çalmak ve sonra size şantaj yaptı. Veya, üçüncü şahıslara satmak ve scammed? Bize güven ile memnun olacaktır hiçbir sonuç olduğunu. Reklam yazılımını kaldırma bekliyoruz. Bu ne yapman gerektiğini çok geç olmadan.

Gizlilik özel tutun. Gündemleri ile bazı yabancı bir tutun almak izin vermeyin. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve kötü davetsiz misafir ASAP kurtulmak. Bunu şimdi daha kalır, çünkü, kötü, çıkmaz olur.

Nasıl haşere ile sıkışmış almak? Kez web üzerinden ücretsiz programlar indiririm? Çoğu insan var. Çoğu insan da yükleme işleminin acele eğilimindedir. Eğer onlardan biri iseniz, alışkanlıklarınızı değiştirin. Yaklaşık kabul etmek vardır her zaman dikkatle okuyun. Özel ayarları Kurulum Sihirbazı standart olanlar yerine tercih edin. Evet, onlar daha zaman alıcı ama onlar da senin hakkında için PC’nizde yüklü olan özgün program ile birlikte ilave bazı uygulamalar olup olmadığını görmek için bir şans veriyorum.

Ayrıca bunları yüklemeyi bitirmeden önce kaldırmak edebiliyoruz. Bunu. Donatılacak yöntemi yalnızca kullanıcılar dikkatsiz ve acelem olduğu için etkilidir. Kendini ihmal olmak daha kolay bir kurban bay yapmayın. Biraz ekstra zaman ve dikkat ileride sorunlara ton kaydedebilirsiniz.

Rexmox.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Rexmox.com–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *