Nasıl Resultieser.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Resultieser.com

Resultieser.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Resultieser.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Adware malware tarayıcı bir reklam görüntüleme aracı çevirmek amaçlamaktadır sinir bozucu bir türüdür. Resultieser.com açılır pencereleri ve reklamları adware bilgisayarınızı virüs bulaşmışsa açık bir işareti vardır. Tarayıcı erişim alır sonra kötü amaçlı bu parazit hiçbir zaman israf olacak ve size bombalamaya başlar, onlar özel teşvik bilinen çok sayıda tacizkar reklamlar tüm formları-pop-up’lar, metin, afiş, iletileri, yanıp sönen ile çoğu durumda

vb fırsatlar, özel teklifler, kuponlar, indirimler, sahte güncelleştirme iletileri, sahte yeni araçlar. Adware da online aktivite izlemek ve bu nedenle onlar için kurban daha çekici görünüyor bu yüzden reklam özelleştirmek için güç mümkün olduğu bilinmektedir. Bu kullanıcının söz konusu içeriği tıklayarak olasılığını artırır. Böyle reklam amacı hackerlar ve yükseltilen sayfaları için ödeme tıklama başına gelir oluşturmaktır.

Remove Resultieser.com
The Resultieser.com Virus

Adware spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, virüslü bağlantıları ve reklamlar, bozuk sel dosyaları en yaygın olarak yayılır, paketlenmiş yazılım, sahte güncelleştirmeleri, vb. Kullanıcılar bilgisayar yazılımı indirdiğiniz zaman hızlı bir güncelleme için gözle hatasına olduğu bilinmektedir. Bu fark edilmeden onların bilgisayar girmek gizli programlar sağlar. İşin aslı, adware sizin izniniz olmadan bilgisayarınıza sızmak olamaz. Dünün neden gerekir dikkatli olun ve her şeyi ile gayretli üzerinde tıklatın.

Karşıdan yüklenen yazılım herhangi bir gizli içerik içermez emin olmak için özel veya Gelişmiş modu Kur sihirbazında seçmek zorundasınız. Herhangi bir ek program veya uygulama görürseniz, onlar büyük olasılıkla kötü amaçlı yazılım, kılık değiştirmiş olduğundan onları, seçimini kaldırmak öneririm.

Zamanı boşa harcamayalım. Artık bu tehlikeli parazit kötüye gider, bilgisayarınızda kalır. Tabii, reklamlar çok tehditkar görünmüyor olabilir ama onlar sen kesmek için arka kapı açmak için aramak tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yönlendirmek bir olasılık. Bu bilgisayarınızı diğer virüs bulaştırmak siber suçlular için ideal bir yol. Adware üstünde senin PC sahip gibi kişisel bilgileri koyar ama bunlarla sınırlı olmamak üzere oturum açma kimliği, parola, kredi kartı numaraları, banka hesap kimlik bilgileri, vb tehlikeye.

Artık Resultieser.com dolaşmak izin ücretsiz, kötüye gider. Sonunda, tarayıcınızın reklamlar ile aşırı ve yanıt, herhangi bir iş online yapma keser misin imkansız. Bu sataşmak adware haşere kurtulmak için bir yol arıyorsan, sana yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken bizim talimatları uygulayın.

Resultieser.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Resultieser.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *