Nasıl reklam ağ performansı (Chrome/ Firefox kaldırmak için)

Adware
Remove Ad Network Performance

Reklam ağ performansı kaldırın yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu reklam ağ performansı kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışıyor.

Reklam ağ performans virüs başka bir tipik adware uygulamasıdır. Reklam ağ performans virüs bilgisayarınızı infiltratlar olarak aynı şekilde başkalarına, o sık sık sistemin çöküyor neden ve size tarama oturumları önemli ölçüde yavaş yararsız açılan reklam tonlarını oluşturur. Ayrıca, bu reklam bazı şüpheli web sitelerine yönlendirmek ve ciddi kişisel güvenliğinizi tehdit. Bu nedenle, yapabileceğin en iyi şey olduğunu en kısa zamanda size onu üzerindeki varlığı fark reklam ağ performans virüs sistemden kaldırmak için.

Reklam ağ performans virüs Internet Explorer ve Mozilla Firefox ve Google Chrome kullanıcıları amaçlı ve infiltre bilgisayar için çeşitli yöntemler kullanır. Aslında, reklam ağ performans virüs onayınızı o installs kendisi üstünde senin PC, ama bu seni tutar anlamına gelmez güvenli götürelim. Aksine, böyle bir hile programı bile pop-up reklamlar monitörünüzün sel başlamak kadar sistem enfekte fark değil adware uygulamasıdır.

Çoğu zaman, çoğu bilgisayar kullanıcıları herhangi bir kurulum süreci boyunca giderken dikkat yoktur nedeniyle Aslında bu reklam ağı performans virüsü diğer freeware gizler. Akılda bu freeware sahip kez malware ile birlikte yeni yazılım sistemi kurarken çok dikkatli olmalıdır, aynı zamanda Yükleme Sihirbazı tarafından sağlanan koşul ve şartları okuyun. İçinde diğer hal, çok adware Reklam ağ performans virüs üstünde senin PC gibi ile sona muhtemeldir.

Remove Ad Network Performance
The Ad Network Performance Virus

Aynı şekilde reklam-taraftar her uygulama için birincil amacı reklam ağı performans virüsü, varlığını devam etmek için kolay bir kâr etmektir. Bunu yapmanın tek yolu ürünleri ve hizmetleri kendi bağlı kuruluş üçüncü kişilerin teşvik etmektir ve sağladıkları reklamlar tarafından görüntülenir. Ne zaman bir reklam tıklayın reklam ağ performans virüs geliştiriciler kolay para kazanmak. Ancak, bu bu reklamlar genellikle bozuk Web siteleri için yol ve PC kolayca malware ile enfekte çünkü çok tehlikeli olabilir. Bu nedenle, reklam ağ performans virüs sistemden kaldırılıyor önemle önerilir.

Ne yazık ki, reklam ağ performans virüs ile ilgili bir başka önemli konu ve bu program casus olarak hareket ve kişisel verileri çalmak için yeteneğidir. Böylece, o kadar tutmak birden fazla reklam sorun olmayacaksa reklam ağ performans virüs sistemdeki kişisel güvenliğinizi tehlikeye atar. Bu nedenle, bu adware uygulama hemen silmek için ve herhangi bir diğer karşı bilgisayarınızı korumak için yapabileceğin en iyi şey içinde belgili tanımlık gelecek tehditler.

Neyse ki, reklam ağ performans virüs kaldırılması zor bir süreç değildir. Onun reklam yanında program otomatik olarak veya el ile silebilirsiniz. Kaldırma işleminin herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, el ile öğretim sağlamak feryat bu makalede takip edebilirsiniz. El kaldırma tamamlamış olsa bile, yine de, hala tüm mevcut tehditlere tamamen çıkarılmış olduğundan emin olmak için meşru antimalware aracı bilgisayarınızla taramak var. Güvenlik Aracı bulun ve olası istenmeyen programları silmek ve olacak zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak.

Reklam ağ performans kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam olarak reklam ağ performansı tarayıcıdan kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala reklam ağ ifa–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *