Nasıl Refreshnerer1309.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Refreshnerer1309.info Web sitesi görünümünü hiç iyi haberdir. Tarayıcınızı her açtığınızda sayfanın sürekli görünürse, bir adware parazit kurban düşmüş ettik anlamına gelir. Bu kötü amaçlı yazılım tarayıcı ayarlarınızı değiştirme ve tarama deneyimi yaşayan bir cehennem yapmak programlanmıştır. Yakında infiltrasyon sonra adware ekran birden çok sinir bozucu reklamlar ve pop-up ile sel olacaktır. Reklam Banner ve metin promosyonlar şeklinde de olabilir.

Hiçbir kaçış olduğunu. Dahası, neden böyle içerik için çekici olacak bir neden yoktur. Gördün mü, adware browsing Tarih, web alışkanlık ve arama sorguları, yani daha fazla tıklama olasılığı sponsor içeriğini özelleştirmek için kullanır. İşin aslı, parazit o-ecek göstermek belgili tanımlık ads doğrulamak için programlanmış değil bu yana bu reklamlar için nereye yönlendirebilir bilemezsin.

Aygıtınız adware ile enfekte almak için en yaygın yolları spam e-postaları, torrent dosyaları, yazılım donatılacak, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, yanı sıra sahte güncelleştirmeleri vardır. O adware değil emin olmak için kayma fark edilmeden, yükleme işlemi için bir özel veya gelişmiş türü her zaman için tercih. Böylece, ne indirdiğiniz tüm içeriği görüntülemek yapabileceksiniz. Herhangi bir ek yazılım varsa, büyük olasılıkla kötü amaçlı yazılım kılık oldukları gibi gibi bonus programları ve uygulamaları, seçimini kaldırın önerilir.

Ayrıca, körü körüne bir rastgele güncelleştirme pop-up güvenmiyorum. Bilgisayarınızdaki bir programa güncelleştirmek için güvenilir bir bağlantıyı tıklayarak, ama çoğu zaman bu açılır pencereler sahte. Bunun yerine, her zaman için yazılım güncelleştirmeleri almak için resmi ve lisanslı kaynakları kullanın.

Adware toplam bir sıkıntı olduğunu. Bilgisayarınızı infiltratlar sonra korkunç bir deneyim deneyim olacak. İşinizi online reklamlar tarafından sürekli kesiliyormuş. Sadece reklamları görüntüleyebilirsiniz bu yüzden bile izlediğiniz video pause parazit tarafından konacaktır. Artık bu tehlikeli adware kaldırma gecikme, senin durumun daha kötü olacak. Yakında, tarayıcınızın çok düzgün çalışması mümkün olmayacaktır reklamlar tarafından aşırı.

Bilgisayarınızda asıl olayın asalağın kalmak uzatmak, tarayıcınızın sonunda tamamen çalışmak başarısız olur. Risk saymıyorum aygıtınızdan bu siber haşere kaldırmazsanız kişisel verilerinizi koymak. Hırsızlar kolayca şifrelerinizi, kredi kartı numaraları ve diğer önemli bilgileri bu parazit aracılığıyla elde edebilirsiniz. Gizliliğinizi korumak ve online durum güvenli tek yolu, bilgisayarınızdan Refreshnerer1309.info bu adware kaldırarak bu.

Refreshnerer1309.info kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Refreshnerer1309.info kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Refreshnerer1309.info–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *