Nasıl Redisearch.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Redisearch.com

Redisearch.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Redisearch.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Redisearch.com sayfa ne zaman Web’e göz atmak her zaman görmek çok kötü bir işarettir. Site bir siber enfeksiyon işgalinin açık bir göstergesidir. Evet, gemide bir siber parazit var ve bu olan, Redisearch.com seni zorluyor. Bir tarayıcı korsanının hakkında konuşuyoruz. Zaten fark edilmeden PC girin başardı ve şu anda Gölgelerin içinden sorunları neden oluyor. Senin görevin en kısa zamanda zararlı kaldırmaktır.

Tehlike seviyeye geldiğinde hava korsanı ransomware tehditler ve Truva atları ile karşılaştırılamaz bile, onlar zararsız değildir. Herhangi bir bulaşma zararsız. Her biri sorunlara yol açabilir ve her biri sonunda elden gider. Bu korsanının bir istisna değildir. Karışıklık daha büyük gemide, vermek daha fazla zaman alır yapar. Neyse ki sizin için çıkarılabilir. Elverişli bir konuma sahip sunduğumuz, talimatların doğru kümesiyle davetsiz misafir tamamen kurtulmak hiçbir sorun olmalı.

Hızlı davranmalıyız. Erteleme iyi bir şey neden değil. Tam tersi aslında. Daha derin ve daha derin sorunlar kendinizi gömülü bulacaksınız ve sonra kaldırma o kadar kolay olmayacaktır. Yani tereddüt etmeyin ama hareket. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Remove Redisearch.com
The Redisearch.com Virus

Korsanının PC siz farkında olmadan ama bir kez orada, varlığını miss you can’t girer. Her şey değişir ve hangi değişiklikler daha uygulanıyor ilgisi yok. Hırsız o. Uygun gördüğü gibi reshuffles yapar. Bu ilk kötü amaçlı etki ile ana ve arama motoru yerini alır. Sonra online faaliyetleri denetleme başlıyor. Zararlı hangi sayfaların her zaman onları yönlendirerek ziyaret karar verir. Rakam gibi bu sitelerin hiçbiri güvenilir değil. Yeniden yönlendirmeler web trafiğini artırmak ve zararlı arkasında hackerlar ödenir.

Ayrıca, korsanının reklamlar ne tür seni görebilecek karar verir. Onun yarışmacı reklamlara blokları ve eski yerine koymak onları ile onun şimdi. Temel olarak, reklamlar da güvenli değildir olarak seni kolay bir hedef yapıyor. Eğer sen tıkırtı, crooks için ödeme tıklama başına gelir elde ve onlar sponsor. Dahası, İndiriyor zaten virüslü makinenizde daha fazla enfeksiyon riski.

Sponsor reklam asla güvenilir olmak değildir. Hiçbir zaman on daha fazla enfeksiyonlar davet edebilirsiniz. Ve PC zaten düşük performans ve bu tek korsanının nedeniyle acı. Yavaş ve o gürültüyle çarpmak. O yeniden doğmuş gibi. Bu kalıyor. Tarayıcınızın dondur. Uygulamaları yüklemek için sonsuza dek sürer. Bilgisayarınızı veya çevrimdışı kullanarak gerçek bir sorun haline gelmektedir. Bir kabus. Buna bir son. Bunu önce korsanının bazı geri dönüşümsüz hasara neden olur. Olabilir ve o-ecek. İzin verme.

Nasıl did sen almak bulaştırmak? Korsanları PC sizin izniniz olmadan giremezsiniz. İzni yok, hiçbir giriş. Bu zararlı bu girmeden önce sormak olduğu anlamına gelir. Bu tabii ki biraz eğmek bu kural yoksaymaz olsa bile. Reddi için fazla yer için yaprakları yeşil ışık ama değil delikanlı sordu kısıldı. Sahte program güncellemeleri, freeware demetleri, spam e-posta mesajları ve kötü niyetli ekleri, bozuk sayfaları ve bağlantılar, üçüncü taraf reklamları, doğrulanmamış sel gibi sinsi hileler zararlı döner vb
[[saldırgan hareket yakalamak ve engellemek için ise 20]] girmesini, daha uyanık olması gerekir. Ne tüm enfeksiyonların çoğu için dua, dikkatsizlik olduğunu. Bunu sağlarsanız, yukarıda belirtilen yöntemlerin her biri çalışacaktır. Eğer uyanık, öte yandan, hiçbiri-in onları-ecek iş. Akıllıca seçin. Bir parazit girmesini engelleyen daha sonra bununla ilgili daha çok daha kolaydır.

Redisearch.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Redisearch.com–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *