Nasıl Reddie.net (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Reddie.net

Gözatma oturumunuzu tam ortasında, varlık göstermek tam ekran açılır pencere tarafından Reddie.net, aniden görürseniz bu kesinlikle bir adware uygulama virtual machine bulaşmış kesindir. İstenmeyen programı sürekli tarama etkinliğiniz web tarayıcınızı kullanarak istediğiniz her zaman ticari reklam sesleri ile sağlayarak rahatsız etmeyecek. Ayrıca, çok sayıda pop-up senin bilgisayar performansını yavaşlatabilir, sık sistem çökmelerine neden ve hatta kişisel güvenliğinizi tehdit. Böylece, bu reklamların hemen, onları oluşturan adware program ile birlikte silinmesi.

Bir adware uygulama Reddie.net açılır reklamlar için sorumlu olduğunu belli olduğu gibi bilgisayarınıza yeni yazılım yüklenirken çok dikkatli olması gerekir. Ayrıca, web üzerinde görmek veya bilinmeyen göndericilerden gelen e-postaları spam için herhangi bir ek açık rasgele reklamlar tıklayın değil. Bu eylemlerden herhangi birini gerçekleştirirseniz, bu bilgisayarınızda bir adware bulaşması için neden olabilir.

Reddie.net açılır pencereleri-ebilmek değil var olmak sen-ecek görmek belgili tanımlık tek reklam unutmayın, LeaseWeb B.V. tarafından kayıtlı diğer reklam platformları bol olduğundan, hangi web Reddie.net ile ilişkili şirket ev sahipliği yapıyor. Bu gerçeği nedeniyle, adware, sanal makinedeki herhangi biri için bağlanmak ve farklı etki alanlarından birden çok reklam size.

Zaten yukarıda söz edildiği gibi monitörünüzde, Reddie.net açılır reklamlar yüz bir adware görünmesini neden olur. Bir kez installed üstünde senin PC, adware uygulama performansı daha yavaş yapar ve birden çok sistem çökmelerine neden olur. Başka bir şey olsa seni tanımıyorum ve ticari reklam kendilerini daha daha da rahatsız edici. Sanal etkinliğini izlemek için enfeksiyon yeteneğidir.

Remove Reddie.net
The Reddie.net Virus

Size web oturumları izleme, adware program tarama geçmişi, arama sorguları, parolalar, hesap ayarları tarayıcı ayarlarınızı için ilgili bazı bilgileri kaydeder. Ancak, bu işlem kesinlikle için bir gizlilik riski ve veri veya para kaybına neden olabilir.

Sen-ebilmek deneyim başka bir sorun genellikle herhangi bir indirme linkleri veya düğmeleri ile birlikte sunulan açılır pencereleri neden olur. Görüntülenen bağlantılar açarsanız, bilinmeyen üçüncü tarafların sisteminiz için transfer edilir kötü amaçlı Web siteleri tarafından dağıtılan malware ile enfekte için olanak sağlar. Bunu önlemek için bulun ve adware uygulama olabildiğince çabuk silin. Diğer durumda, kişisel güvenliğinizin çok ciddi tehdit olasılığı düşüktür.

Neyse ki, Reddie.net kaldırılması zor bir süreç değildir. El ile veya otomatik olarak program ile birlikte tüm görüntülenen reklamları silebilirsiniz. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Bunu bulmak ve silmek tüm varolan bir kez tehditler ve sisteminizi zararlı yazılımlara karşı her zaman koruyacak bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsiniz.

Reddie.net kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Reddie.net kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Reddie.net–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *