Nasıl Pushnest.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Adware, cehennem gibi bir deneyimi içine tarama açabilirsiniz kötü bir kötü amaçlı yazılımdır. Pushnest.com Web sitesi böyle cyber enfeksiyon belirtisidir. Aygıtınız infiltratlar sonra tüm kullanılabilir web tarayıcı-Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Microsoft Edge, Internet Explorer, Safari etkileyecek. Hayır kaş etkisi için bağışıklık olduğunu. İşgalden sonra kısa bir süre, adware tarayıcılar her açışınızda, ekranda birden fazla müdahaleci reklam üreten başlar. Onlara, yaptığınız her tıklama için parazit ödemesi yapılacak.

Görüntülenen sponsorlu İçerik için çekici olacak emin olmak için bu zararlı haşere online aktivite izleyecek. Ve senin browsing tarih ve arama sonuçları sayesinde teşvik edeceklerdir reklamları özelleştirmek mümkün olacak. Sponsorlu içerik büyük miktarda çökmesine geliştirmelerde tarayıcılar için çok zararlı olarak kanıtlamak ve onlar tamamen çalışmaya başarısız kadar günlük olarak, Don.

Adware kitle-dağıtım araç, mümkün olduğunca çok sayıda kullanıcıları bulaştırmak için kullanır. Çoğu durumda, bu spam e-postalar, freeware, sahte güncelleştirmeleri yanı sıra ile şüpheli bağlantılar olur. Parazit kendi başına, bilgisayarınızdaki gizlice olamaz. Bunu yapmak için izniniz gerekiyor. Bilmeden böyle tehlikeli yazılım bilgisayarınıza yüklemeniz için sadece tek bir tıklama alır. Sık sık, kullanıcıların bilinçsizce onların PC malware, acele ve ihmal nedeniyle ile enfekte.

Sen, web tarama yaparken tıkırtı için yakın dikkat ederseniz bir potansiyel siber bulaşmasını önlemek mümkün olacak. Özellikle ekler veya yürütülebilir dosyalar içeriyorsa spam e-postalar, açılış kaçınarak öneririz.

Ayrıca, en iyisi sen hemen senden gizli kaldı herhangi bir ek yazılım olup olmadığını görebilmek için yükleme, Custom/ Gelişmiş türü için tercih. Genellikle, bu kötü amaçlı yazılım, kılık değiştirmiş. Bu gibi durumlarda, tüm yapmanız gereken sadece bu bonus içerik seçimini kaldırın ve yüklemeye devam olduğunu.

Adware tarayıcınız tamamen yok etme potansiyeline sahiptir. Reklamlar çok tehditkar görünmüyor olabilir, ama onların büyük miktarda nedeniyle onlar web tarayıcısı aşırı ve düzgün çalışmayabilir. Dahası, bu parazit katılımsız PC’NİZDE tutarak, sen sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi tehlikeye attın.

Crooks bu verileri elde etmek ve onlar kar için diğer üçüncü taraflarla paylaşmak böyle zayıf yararlanmaya çalışacak. Gizliliğinizi tehlikeye istiyorum ve güvenli ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için dönmek istiyor musun, bu sataşmak adware en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir.

Pushnest.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Pushnest.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *