Nasıl PROXYCHECK.EXE (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

PROXYCHECK.EXE kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu PROXYCHECK.EXE kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

PROXYCHECK.EXE adware enfeksiyon tarafından başlatılan kötü amaçlı bir süreçtir. Adware, sisteminizde zaten, işlemi başlatmak için olanıdır. Bu demektir ki bu çalışmasını, adware tamamen kaldırmanız gerekir durdurmak için. Bu tam olarak ne yapmalıyım. Adware istenmeyen parazitler. Evet, ransomware için karşılaştırılamaz ve Truva atları ne zaman tehlike düzeylere geliyor, ama onlar da Hayır zararsız.

PROXYCHECK.EXE adware için aynı kural geçerlidir. Bu hafife almayın böylece zararsız değil. Artık bu gemide, daha fazla sorun neden olur kalır. Bu sorunları gibi küçük ve önemsiz başlayabilir ama sayısı ve şiddeti her gün ile büyürler. Adware’s kalış olabildiğince kısa kesti. Asla herhangi bir şekilde sizin için yararlı olacaktır. Bu geri dönülmez bir zarar başarıyor önce kurtul. Bu zararlıları kontrol dışı eninde sonunda ve sonra işler daha da kötüye. Bunun olmasına izin vermeyin. Kendine bir iyilik yap ve bu veba en kısa zamanda Bilgisayarınızdan temizleyin. Değil oyalanmak ve tartışmalar zaman israf etmeyin. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Bir kez belgili tanımlık adware girer, her şeyi değiştirir. Pis haşere hemen tüm tarayıcılar böylece onlar üzerinde tam kontrolü almak için sinir bozucu bir uzantısı ekler. Ancak, bu senin için iyi olduğunu. Tarama deneyimi için iyi değil. Şu andan itibaren online gitmek her zaman sayısız reklam ile alı. Reklamlar tüm şekil ve formları ekranınızın tamamını kapsayan ve sayfaların içeriği engelleme her zaman görünür. Ayrıca, reklam zaman geçtikçe daha agresif hale. Neden biliyor musun? Hackerlar onlara ihtiyacım var. Onlar belirli siteler için web trafiği artırmak ve böylece pay-per-click gelir elde reklam yazılımını kullanın. Yönlendirildi her sayfa için sahtekarlardan para alıyorum. Tıklattığınız her reklam için yeniden sahtekarlardan para alıyorum. Sen onların sponsor kullanıyorlar. Kendi ceplerini doldurmak. Henüz, dahası da var.

Reklam yazılımını doğrulama mekanizma olduğu gibi hiçbir şey bu görüntüler güvenilir olabilir. Bazı sayfalar üzerinde arazi ve açık olduğu reklamlar kötü amaçlı yazılım teslim etmek için geçirilmiş. Eğer sen tıkırtı, sen almak bulaştırmak. Sisteminizde daha fazla parazit ister misin? Makinenizi zaten acı ve tek bu haşere nedeniyle düşük performans. Ne olacağını hayal eğer sen almak bulaştırmak ile daha fazla. Böyle risk almaz ama bulmak ve adware hemen silin. Bu gemide, sen contently kesintiye ve malware riski için maruz. Bu tahammül yok ve enfeksiyon maskaralık ile koymayın. Ondan kurtulmak sonra her şeyi geri normale geçecektir. Yani tereddüt etmeyin. Bizim kaldırma kılavuz aşağıda el ile silmek için kullanabilirsiniz ya da sizin için işi yapmak iyi anti-malware app yükleyebilirsiniz. Seçeneğiniz vardır. Birini seç ve hareket.

Nasıl zararlı girdiniz mi? Kötü adware birdenbire görünmedi. Muhtemelen uzakta-in örümcek ağı download başka app ile birlikte geldi ama yükleme sırasında dikkatli değildin. Bir dahaki sefere, yok olmak dikkatsiz ama acele etmeyin ve Kur Sihirbazı’ndaki özel ayarları seçebilirler. Daha fazla insan ne aksine, onlar sadece BT uzmanları için uygun değildir. Sadece daha fazla zaman alır ama aynı zamanda yaklaşık bilgisayarınıza yüklenmesi gereken tüm ilave uygulamalar paket görmek izin. Ayrıca yükleme bitirmeden önce bu ekstra kaldırmanızı sağlar. Bunu. Böyle bonus programları ve genellikle kötü amaçlı. Gemide ele geçirmelerine izin verme.

PROXYCHECK.EXE Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala PROXYCHECK.EXE–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *