Nasıl Private.search-protection.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Private.search-protection.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Private.search-protection.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sayfanıza Private.search-protection.com değişti mi? Bu sadece bir tarayıcı korsanının ellerinde var işaretleri olduğunu bilmeli. Bu bilgisayar enfeksiyon Ayrıca ile aynı istenmeyen web sitesi arama sağlayıcınızı değiştirmek. Dahası, hava korsanı tarayıcı ayarları değiştirebilir ve ayrıca en tıklayın muhtemeldir hedefli reklamlar oluşturmak için Kullanıcı Tarih elde etmek için bilinir. PPC (Pay-Per-Click) yöntemi ile gelir oluşturmak için bu eylemi hedefidir.

Private.search-protection.com yönlendirme kesinlikle rahatsız edici açılır pencereleri tarafından reklamlar, alı için yanıp sönen mesaj, sahte güncelleştirmeleri, özel fırsatlar, kuponlar, sürekli onların browsing deneyim bölmek vb kurbanıyız. Kötü haber ise, potansiyel olarak, kişisel verilerinizi çalmak ve bu pay ile diğer hackerlar kar için şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir.

Çoğu durumda, Kullanıcı bilmeden kötü amaçlı yazılım ile onlarýn bilgisayar bulaştırmak. Bu belirli kötü amaçlı yazılım spam e-postalar ve ekleri, sahte güncelleştirmeleri, şüpheli bağlantılar, reklamlar, yanı sıra özgür yazılım paketleri aracılığıyla bilgisayarınıza sızmak olabilir. Bazen kullanıcılar hemen yazılım güncelleştirmeleri için teşvik ani pop-up karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sağlanan güncelleştirmesini linke tıklayın için bir hata olur. Bu her zaman senin güncelleştirmek resmi yazılım şirketinden düz almak için tavsiye edilir.

Malware enfeksiyon neden en yaygın hatalardan biri ne zaman onlar programları yüklerken ve onlar ne için özenle okumadan ‘İleri’ düğmesini tıklayın çok hızlı olan kullanıcılar aldırmayınız yükleme sırasında kabul. Biz şiddetle tavsiye ederim çünkü bu şekilde kullanıcılar ne aslında onların bilgisayara yüklendiğini üzerinde tam denetime sahip olacak ve onlar gereksiz gördükleri herhangi bir ek yazılım kolayca kaldırın her zaman Kurulum Sihirbazı’nda özel veya Gelişmiş seçeneğini seçmek için veya başta istemedi.

Tarayıcı korsanları genellikle diğer kötü amaçlı yazılım olarak tehlikeli olması kabul edilmez. Bazı bile ‘virüs’ Etiket onları koyarak kadar ileri gitmezdim. Doğru tüm karşılaşabileceğiniz bir sinir bozucu reklam saldırı, ama sen hala bu pop-up yalan olabilir tehlikeler hafife alınmamalı. Siber ciminals tuzağa düşersen nerede onlar için yeniden yönlendirme asla bilemezsiniz.

Sonra bir baktım, bilmeden Truva atı içinde senin bilgisayar sistem izin veya hatta bir potansiyel ransomware enfeksiyon riski! Eğer fark ederseniz, tarayıcınızın kaçırıldı, onun kaldırma ile en kısa zamanda yapılması gerekir bu yüzden! Bu makalede önce en kötü olabilir ve kişisel verilerinizi tehlikeye bu sinir bozucu malware enfeksiyon ile başa yardımcı olmak için bazı ayrıntılı yönergeleri ile yol açabilir.

Private.search-protection.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Private.search-protection.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *