Nasıl PlayCenter Search Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove PlayCenter Search Virus

PlayCenter Search Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu PlayCenter Search Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

PlayCenter arama bulmak ve en popüler ve ilginç online oyunlar görüntülemek için gereken bir uygulamadır. Ne yazık ki, böyle bir şey yok. Program size yararlı bir app gibi davranarak yalan söylüyor ama değil. Sadece kendi geliştiriciler kötü niyetli amaçlarla düşünür bir tarayıcı hijacker olduğunu. Pis haşere kontrolü tüm tarayıcılar üzerinde kötü amaçlı onun uzantısı ekleyerek alır. Şu andan itibaren online faaliyetleri değiştirin. Onlar cehennem gibi çevirmek ve acil önlemler almadıkça onlar üzerinde kötüleşen tutmak.

En kısa zamanda yeni uzantı fark, aslında bir siber enfeksiyonu ile ilgileniyor ve kaldırmak için bir yol aramaya başla kabul edin. O kadar çabuk, o kadar iyi. Gemide korsanının bırakırsanız, er ya da geç seni geri dönülmez hasar neden olur. Her haşere kontrol dışına gidiyor çalıştırmak için yeterli zamanı. Bu korsanının dahil. Zamanında durdurmazsam tarama deneyimi yıkmak. Nerede gizlenmiş bulmak ve oracıkta çıkarın. Zararlı zarar vermek amacıyla her saniye kullandığından zaman kaybetmeyin. Silmek ve gelecekteki öz Şükran kazanmak.

Dediğimiz gibi korsanının online faaliyetleri mahveder. Büyük bir karmaşa yapar. Online gitmek her zaman kesiliyormuş. Zararlı gölgeli sayfalara 24/ yönlendirir 7. Ayrıca ek sekmeler ve pencereler açılır. Ekranınızın sel eğer sen tıkırtı üstünde çok sayıda sponsor reklamları ile kesmek ödeniyor. Bu pay-per-click mekanizması denir. Crooks yararlanmak ve zahmetsiz kar olun. Ayrıca onların sponsor açmak ve aynı zamanda malware riski ortaya çıkarmak. Ne korsanı görüntüler güven olmaz unutmayın. Tıklamalarınızın ihtiyacı ve tüm onları almak için olabilir.

Remove PlayCenter Search Virus
The PlayCenter Search Virus

Gördüğünüz reklamlar çoğu muhtemelen bozuktur. Onlar da sayfaları parazitler tam kurşun ya da onlar parazitler kendilerini gizlemek. Tek bir tıklama için yeter PC güvenliğini aşmaya daha da. Şu an istiyorum son şey daha fazla zararlıları. Makinenizi zaten bu tek korsanının nedeniyle acı çekiyor. Bir tarama hızı yavaşlar. Her zaman kalıyor. O gürültüyle çarpmak. Tarayıcılar bazen dondur. Apps almak yüklemek için ages.

Enfeksiyon çok can sıkıcı bir durum, kendi bilgisayar kullanmaktan kaçının çünkü biliyorsun. Ne online ne de çevrimdışı yapılmış her türlü iş elde edemezsiniz. Hatta Internet bağlantınızı kararsız hale de getirebilir. Ve tüm bu PlayCenter arama nedeniyle. Ne olurdu hayal gemide daha fazla enfeksiyonlar davet eğer. Bilgisayarınızı uzun süre tutmak mümkün olmayacaktır ve sonunda kaza tamamen aşağı. Bunun olmasını istemiyorsanız, bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve en kısa sürede davetsiz misafir kurtulmak.

Nasıl PlayCenter arama sisteminiz girdiniz mi? Şansını kendin indirilen böylece app bir resmi download vardır. Tabii ki, bu tek yolu değil. Zararlı web zor yöntemleri ile de yayılıyor. Örneğin, bu yüklemek için almak için bir program güncelleme numarası. Veya bozuk sayfaları ve bağlantılar gizleyebilirsiniz. Bu diğer apps ile birlikte olabilir.

Duping yolu birçok vardır. Ancak, çevrimiçi olun için daha fazla dikkat edersek, sana bulaşmasını başarılı önce spot mümkün olacak. Parazitleri en, dikkatsizlik gerekendir. Bu izni yok. Teyakkuz seçin. Aksi takdirde, crooks iş bile kolay yapıyoruz.

PlayCenter Search Virus Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala PlayCenter Search Virus–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *