Nasıl Personal Finder Search (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Personal Finder Search

Personal Finder Search kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Personal Finder Search kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Personal Finder Search tarayıcı korsanının ailesinin klasik bir üyesidir. O gemide varsa sorunları ton için hazırlan. Hava korsanı bir tehdit vardır. Onlar hiçbir şey ama sorunları ve baş ağrısı getirmek. Personal Finder Search farklı değil. Bu gemide yeterli vakit geçirirsen, bu tamamen senin browsing deneyim berbat edecek. Yani, hiç tutmam. Orada olduğunun farkında olarak silin. Nasıl bilgisayarınıza bulaşmış mı? İşaretler var. Searchingfast.com sayfanın en büyük olanıdır. Site ve korsanının el ele gider. Aniden Searchingfast.com görmeye başlarsanız, bir parazit kurulu olduğundan emin olun.

Korsanının her zaman gölgeli sayfasına yönlendirir. İpucun bu. Searchingfast.com tarayıcılar alır sonra aslında bir siber haşere ile ilgileniyor ve bir çıkış yolu aramaya başla kabul. Ne kadar erken enfeksiyon, daha iyi kurtulmak. Değil oyalanmak ve risk Personal Finder Search pozlar göz ardı etmeyin. Risklerin bahsetmişken, malware ve gizlilik bir yüz. Online faaliyetleri yıkılması kenara korsanının aynı zamanda kişisel verilerinizi size, tüm bu toplama casusluk tarafından can ve yayınlanan crooks için gönderme tehdit ediyor. Kendine bir iyilik yap ve hemen PC’nizi temiz. Eğer yapmazsan pişman olmadan önce uzun sürmez.

Gizlilik risk hiç şüphesiz en büyük sorunun ama diğerleri de vardır. Söylediğimiz gibi senin örümcek ağı dalga köpüğü aynı değil. Online her hareketini korsanı tarafından kesildi. Online gölgen Searchingfast.com sayfa haline gelir ve her fırsatta görüyorsunuz. Bu bile sizin izniniz olmadan önceki ana sayfası ve Arama Motorunuzun yerini alır. Ayrıca, ziyaret etmek zorunda kalıyor sadece gölgeli site değil.

Remove Personal Finder Search
The Personal Finder Search Virus

Korsanının nedeniyle çoğunlukla çok tehlikeli sitelere yönlendirildi. Sence ne anlama geliyor? Her zaman için daha fazla ve daha fazla zararlı yazılımlara maruz kalır. Tek bir tıklama sana yeter senin durumun daha da kötüye için. Hiçbir şey tıklatın. Bilgisayarınızda daha fazla enfeksiyonlar davet etme. Aynı günlük olarak ekranınızda kapak sayısız reklamlar için geçerli. Bu da sinir bozucu korsanının nedeniyle vardır. Onları de kaçının. İhtiyacın olan son şey zaten uzlaşma ve düşük performans makinenizde daha fazla parazit var. Personal Finder Search kaldırmak için yeniden yönlendirmeleri, reklamları ve gizlilik riski kurtulmak için tek yolu bu. Biz bu konuda yardımcı. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Tam sipariş verilen adımları izleyin ve makinenizi yakında enfeksiyon ücretsiz olacak.

Nasıl did sen almak bulaştırmak Personal Finder Search ile? Nasıl korsanının sistem girdi biliyor musun? Fark yeterince dikkatli değildi çünkü sizin tarafınızdan çıkmış. Hava korsanı kullanmak en yaygın taktik freeware donatılacak denir. Web kapalı Ücretsiz program yüklerken ekstra dikkat. Acele etmeyin ama yüklemek üzere olduğunuz okumak için zaman ayırın. İyi baskı, aka şartlar ve koşullar atlamak yok. Daha uyanık olmak.

Kurulum Sihirbazı standart olanlar yerine Gelişmiş ayarlarda tercih edin. Sen-ecek muktedir olup olmadığını bu şekilde diğer programlar için orijinal bir bağlı yanı sıra onları seçimini kaldırın. Böyle ekstralar genellikle kötü niyetli ve bilgisayar korsanları tarafından eklenmiş bulunmaktadır. Seni kandırmalarına izin verme. Dikkatsizlik üzerinde dikkatli seçin ve Bilgisayarınızı koruyun. Tüm enfeksiyonlar, ihmal ve acele için başarılı olmak için dua ediyorum. Onları vermek yok.

Personal Finder Search Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Personal Finder Search–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *