Nasıl PCExpert247Help.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Uninstall PCExpert247Help.com

PCExpert247Help.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu PCExpert247Help.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

PCExpert247Help.com çeşitli bilgisayar sorunlarını çözmek için yardımcı olan yasal bir uygulama olarak sunulmuştur. Belgili tanımlık alet sağlamak için e-posta desteği, tarayıcı desteği, virüs temizleme, vb iddia ediliyor, ancak, bu tam olarak ne PCExpert247Help.com aslında yaptığı iştir. Aslında, ne zaman daha derin araştırma, bir uygulamanın tipik bir adware olduğunu söyleyebiliriz.

Aslında, yardım etmek yerine, ana amacı, bu potansiyel olarak istenmeyen program üzerinden para kazanmak için olduğunu. Böylece, bir kez PCExpert247Help.com infiltratlar PC, çeşitli sorunlara neden başlar. Örneğin, web tarayıcınızı kullanarak çalışın her zaman, bir reklam sırıtmak monitörünüzde. Onlar sadece müdahaleci, ama aynı zamanda çok tehlikeli olduğu gerçeği bu reklam ile sorun. Onlara’ı tıklatırsanız, bu yüzden, muhtemelen ile başka kötü amaçlı yazılım sanal makinenizde bitireceğiz.

Her durumda, en kötü sorun PCExpert247Help.com, ilgili gerçeği adware ciddi kişisel güvenliğinizi tehdit olduğunu. Bu nedenle, istenmeyen programı bilgisayarınızdan kaldırılması önerilir.

Remove Uninstall PCExpert247Help.com
The Uninstall PCExpert247Help.com Virus

Gerçek şu ki bu PCExpert247Help.com mu ihtiyacı için izninizi PC girin, ancak, bu kesinlikle seni herhangi bir şekilde güvende tutacak değil. Aslında, bu sistemde bulunup bulunmadığını bile farkında değil kurulumu, onaylama içine aldatarak için geldiğinde adware uygulama çok yaratıcı. Web tarayıcınızı kullanmadığınız ticari reklam ile sular altında gelince aslında, reklam yazılımını PC’nize fark andır.

PCExpert247Help.com dağıtım çeşitli yöntemlerini kullanır. Bu spam e-posta eklerini, freeware, bozuk bağlantıları veya Web sitelerinin saklanıyor ve sahte bir güncelleştirme olarak poz içerir. Bu yöntemler dağıtım arasında ortak özelliği, oyalama üzerinde bağımlı oldukları gerçektir. Örneğin, yeni yazılım yüklenirken, çoğu bilgisayar kullanıcıları genel Is Sartlari Kur Sihirbazı tarafından sağlanan okumaz. Bu nedenle, onlar farkında olmadan ek programların yüklenmesini ve adware üstünde onların sistem izin. Yeni uygulamalar sistemi kurulum ve dikkatli bir şekilde indirmek için kaynakları seçtiğinizde bu olmasını önlemek amacıyla, sen çok dikkatli olmak gerekir.

Bir neden yok PCExpert247Help.com tarayıcı çok açılır pencereleri ile basar. Gerçeğini reklam destekli program nedeniyle reklam sürekli akışı olduğunu. Bu nedenle, varlığını devam etmek için program yüksek web trafik oluşturmak ve yayınlanan üçüncü taraf için ödeme tıklama başına gelir üretmek. Size tüm reklamları görmezden gerekir bu yüzden tıklattığınız her reklam için onları, kar oluşturur.

Unutmayın bu sizi, PCExpert247Help.com aldatmaya şansını artırmak için tarama etkinliklerinizi izlemeye bazı zaman harcıyor. En kısa zamanda adware hakkında yeterli veri kayıtları, kişisel ilgi alanlarınıza uygun özelleştirilmiş reklamlar görüntüleme başlar. Bu şekilde, bir reklam açmak için olasılığı artar.

PCExpert247Help.com hakkında ana sorun aracın sadece sen izlemek değil olmasıdır. Sistemde varsa, program sizin kişisel ve finansal veri çalmak ve kim kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz üçüncü şahıslarla paylaşılmasına yeteneğine sahiptir. Bunun olmasını istemiyorsanız,–dan senin PC PCExpert247Help.com hemen silmeniz gerekir.

PCExpert247Help.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan PCExpert247Help.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

PCExpert247Help.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *