Nasıl Page.geniusdisplay.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Page.geniusdisplay.com

Page.geniusdisplay.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Page.geniusdisplay.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Page.geniusdisplay.com için hiç bitmeyen yönlendirmeleri adware enfeksiyon genellikle kaynaklanır. Site görürseniz, gemide adware var. Panik yapmayın! Neyse ki sizin için bir ile parazit mücadele için nispeten kolay şaşırıp kalmış. Hızlı hareket ve gerekli önlemleri almak şartıyla, davetsiz misafir hiçbir zaman kurtulmak gerekir. Ancak, bu gerçeği adware zararsız olduğunu düşünmeni yanıltmak izin vermeyin. Tabii ki, bu değil. Hala bir siber enfeksiyondur ve tolere gerekir. Eğer sisteminizde yeterli zaman verilirse, zararlı büyük bir karışıklık yapmak ve zarar bir çok neden. Bu şey neden daha iyi sen çıkarmak o hemen.

Görmeye başlar başlamaz her fırsatta Page.geniusdisplay.com sayfa için zararlı’nın saklandığı yer aramaya başlamak ve bulduğunda, iki kez hakkında düşünmeden silin. Erteleme en kötü seçenek. Arkadaşlar zamanı değil. Gemide adware geçirdiği her dakika ile en kötü senin çıkmaz alır. Kendini kurtar sen hakkında deneyim ve şimdi bulaşmalarını sorunludur. Gelecekteki kendini-ecek var olmak çok minettar.

Reklam yazılımını online faaliyetleri büyük bir sürü yapar. Artık hiçbir şey aynı değil. Tarayıcılar üzerinde hiçbir kontrole sahip ki. Aniden, ziyaret ettiğiniz her sayfanın tamamen reklamlar tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Hatta eskiden güvenli ve reklam içermeyen siteleri şimdi afiş ve Kuponlar ağır. Belgili tanımlık adware yaptığı şey bu. Bu teşvik sahte, kötü niyetli yanıltıcı reklamlar veya var olmayan ürünler ile gömer. Ve onlar çok müdahaleci. İstesen bile onları görmezden gelemezsin.

Remove Page.geniusdisplay.com
The Page.geniusdisplay.com Virus

Reklam daha fazla ve daha fazla olarak geçer kez olmak ve er ya da geç tıklamak. Bazen, onlar da şu fare imleç altında açılır. Eğer sen tıkırtı sadece para kaybetmek, ama hacker para kazanmak yardım. Onlar zahmetsiz kar kazanmak için pay-per-click mekanizması avantajlarından yararlanın. Kötü amaçlı yazılım göze aynı anda kendinizi açığa süre onların sponsor ol.

Belgili tanımlık ads malware gizlemek. Bir bozuk ilan ve adı geçen malware tek bir tıklama sisteminizi arkada girer. Bu ister misiniz? Zaten uzlaşma ve düşük performans makinenizde daha fazla zararlıları ister misin? Değil mi? Sonra reklam yazılımını kaldırın. Sen ondan sonra tarama deneyimi geri normale geçecektir. Artık Yönlendirme ve reklamları olacaktır. Tarayıcılar içeriği görüntülemek mücadele değil. Bilgisayarınızın hızını daha hızlı olacaktır. Sistem donma yok ve artık yeniden doğmuş gibi. Önceden olduğu gibi her şey olacak işgali. Ne için bekliyorsun? Bu makalenin sonunda, bir reklam yazılımını el ile silmek yardımcı olacak kaldırma kılavuzu takip edilmesi kolay bulacaksınız. Onu takip ve makinenizi tamamen temiz.

Nasıl adware bilgisayarınızı girdiniz mi? Genellikle, diğer programlara ve bu programları yüklediğinizde seyahat birlikte bu zararlıları adware de girer. Bu, yine de engellemenin bir yolu vardır. Sadece biraz daha fazla zaman gerektirir. Gelişmiş ayarlar yerine temel olanları tercih edin. Bu orijinal programa bağlı olan ve yaklaşık bilgisayarınızda yüklü için olan bütün ilave uygulamalar listesi ile sunulacak. Onları tüm yükleme bitirmeden önce seçimini kaldırın. Onlara ihtiyacın yok. Eğer yaptıysan, onlara kendilerini şimdiye yüklediğiniz. Girin izin verirsen, onlarla daha sonra bu adware gibi uğraşmak zorunda olacak. Onu zaten bir kez bir davetsiz misafir girmesini engelleyen çok bununla uğraşmaktan daha kolaydır. Bunu aklından çıkarma.

Page.geniusdisplay.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Page.geniusdisplay.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *